Mobilā versija
-3.4°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
8. augusts, 2015
Drukāt

FOTO: Rīgas Domā svin svētkus bērniem (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Sestdien, 8.augustā, norisinājās izglītojošs un izklaidējošs pasākums “Doms bērniem”.

Pasākumā mazajiem apmeklētājiem bija iespēja piedalīties 20 dažādās darbnīcās, izzināt senās celtnes noslēpumus īpašā ekskursijā, kā arī Doma dārzā noskatīties ansambļa “Knīpas un Knauķi” koncertu.

Šī gada tēma ir sapnis. “Katram, arī katram bērnam, ir savs sapnis. Sapnis par savu dzīvi. Kas es būšu? Ko darīšu? Arī Doms no kāda cilvēka sapņa ir kļuvis par katedrāli, Doma ērģeles – no meistara sapņa ir kļuvušas par varenu instrumentu,” svētku tēmu raksturojuši organizatori.

Daudzas sapņu profesijas palīdzēja iepazīt sabiedrībā zināmi savas jomas profesionāļi. Darbnīcas vadīja pianists, režisors, žurnālists, tērpu mākslinieks, šefpavārs un pat filozofs, kuri dalījās savās prasmēs.

Doma dekāns Elijs Godiņš bērnus pulcēja uz īsu muzikālu svētbrīdi, kam sekoja koncerts Doma dārzā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. …sāk no bērnu zombēšanas=debilizācijas….

VIDEO: Pārdaugavā no kravas automašīnas izbirst kastes ar alu (1)Rīgā šodien, kravas automašīnai strauji bremzējot, uz ielas izbirušas kastes ar alu, pastāstīja Valsts policijas preses pārstāve Līna Kaļķe.
"Jā, jā, jā, kļūdījāmies!" Auto žurnālists Pauls Timrots par "Zebras" traci (2)“Jā, jā, jā, kļūdījāmies! Esam gatavi saņemt līgumā noteikto sodu par pērnā gada sižetiem, kas tapa sadarbībā ar Rīgas domes Satiksmes departamentu.
Draugiem Facebook Twitter Google+