Mobilā versija
+4.5°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
8. augusts, 2015
Drukāt

FOTO: Rīgas Domā svin svētkus bērniem (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Sestdien, 8.augustā, norisinājās izglītojošs un izklaidējošs pasākums “Doms bērniem”.

Pasākumā mazajiem apmeklētājiem bija iespēja piedalīties 20 dažādās darbnīcās, izzināt senās celtnes noslēpumus īpašā ekskursijā, kā arī Doma dārzā noskatīties ansambļa “Knīpas un Knauķi” koncertu.

Šī gada tēma ir sapnis. “Katram, arī katram bērnam, ir savs sapnis. Sapnis par savu dzīvi. Kas es būšu? Ko darīšu? Arī Doms no kāda cilvēka sapņa ir kļuvis par katedrāli, Doma ērģeles – no meistara sapņa ir kļuvušas par varenu instrumentu,” svētku tēmu raksturojuši organizatori.

Daudzas sapņu profesijas palīdzēja iepazīt sabiedrībā zināmi savas jomas profesionāļi. Darbnīcas vadīja pianists, režisors, žurnālists, tērpu mākslinieks, šefpavārs un pat filozofs, kuri dalījās savās prasmēs.

Doma dekāns Elijs Godiņš bērnus pulcēja uz īsu muzikālu svētbrīdi, kam sekoja koncerts Doma dārzā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. …sāk no bērnu zombēšanas=debilizācijas….

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (69)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (5)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+