×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.1°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
12. jūnijs, 2014
Drukāt

Foto: Rīgas lidosta uzņem pasaulē lielāko lidmašīnu (10)

Foto: LETAFoto: LETA

Starptautiskajā lidostā "Rīga" ielidojusi pasaulē lielākā lidmašīna "An-225 Mriya", ar kuru uz Centrālāfrikas Republiku tiks nogādāts Latvijas kontingenta militārais ekipējums.

Rīgas lidostā ceturtdien nolaidās pasaulē lielākā lidmašīna “An-225”. Ar to uz Centrālāfrikas Republiku (CĀR) paredzēts nogādāt Latvijas karavīru militāro ekipējumu. 40 Latvijas karavīri uz CĀR dosies jūnija vidū, vēsta LETA.

“An-225Mrija” ir kravas gaisa kuģis, kas izstrādāts PSRS pagājušā gadsimta 80.gados Antonova konstruktoru birojā. Tā ir garākā un smagākā lidmašīna, kas jebkad uzbūvēta un lidojusi. Gaisa kuģa maksimālā kravnesība ir 250 tonnas, maksimālais pacelšanās svars – 640 tonnas, spārna vēziens – 88 metri. Šobrīd uzbūvēts ir tikai viens “An-225” eksemplārs.

Pievienot komentāru

Komentāri (10)

  1. Kāpēc 40 cilvēkiem vajag tik lielu lidmašīnu?

  2. Ko Latvieši darīs Āfrikā? It kā vajag vairāk naudas valsts aizsardzībai, jātrenējas apgūt kara mākslu katram vīrietim, bet Latviešiem jāpalīdz Āfrikāņiem!

  3. Vispār jau ja Jūs nezinājāt viņa nogādās uz Centrālāfrikas Republiku Latvijas kontingenta militāro ekipējumu.

  4. ha man ir video ka si milzene nolaidas. Atrados skulte pie lidostas. Skatitaju netrūka

  5. IESPAIDĪGA-atgādina lielu vali….

  6. Tas jau būs pārtaisīts dirižablis,laikam!:D

  7. Kad muļķīši būs pabeiguši priecāties, tad varbūt aizdomāsies par to, no kurienes tā šeit ielidoja un ko tātad, atveda uz Latviju….

Draugiem Facebook Twitter Google+