×
Mobilā versija
+5.7°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Piektdiena, 27. aprīlis, 2018
20. aprīlis, 2015
Drukāt

FOTO: Rīgas pilī veic apdares restaurācijas un krāsošanas darbus

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Pilnsabiedrība “SBRE”, kurā ietilpst “Skonto Būve” un “RE&RE”, turpina Latvijas Valsts prezidenta oficiālās rezidences Rīgas pils rekonstrukciju un restaurāciju. Iekšējās apdares darbu progress ir acīmredzams – daļā telpu jau ir veikta iekšējās apdares restaurācija un pirmais krāsojums, informē uzņēmumā.

Atjaunošanas darbi greznajās Rīgas pils telpās norit plānotajā termiņā, lai jau šī gada novembrī tās tiktu nodotas Valsts prezidenta rīcībā. Pils Baltajā zālē ir pabeigta sienu un griestu apmetuma atjaunošana un griestu dekoratīvās ģipša apdares restaurācija un atjaunošana, ir uzsākti zeltīšanas darbi, restaurēto lustru un mākslīgā marmora pilastru montāža. Sūtņu zālē ir pabeigta oriģinālā dekoratīvā krāsojuma attīrīšana un krāsu nostiprināšana, kā arī virsmas sagatavotas pirmā krāsojuma veikšanai.

Apjomīgs darba apjoms notiek arī Svētku zālē – ir pabeigta apmetuma atjaunošana, un vienlaikus notiek gan virsmu krāsošana, gan dekoratīvo elementu atjaunošana. Šobrīd tiek veikta gleznu rāmju restaurācija, koka apšuvuma paneļu, dekoratīvo siju un akustisko ribu špaktelēšana, krāsošana un montāža. Ģerboņu zālē turpinās krāsošanas darbi, kā arī griestu rozešu un ģerboņu restaurācija.

Visā priekšpilī tiek turpināti krāsošanas darbi, un Valsts prezidenta kancelejas telpās notiek iekšējās apdares darbi un koka elementu montāža – tiek veikta logu vērtņu, iekšējo palodžu, durvju un parketa montāža.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+