Mobilā versija
+4.3°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
15. augusts, 2015
Drukāt

FOTO: Rīgas svētkos savas prasmes demonstrē amatnieki, sportisti, cirka mākslinieki

Foto- LETAFoto- LETA

Enerģijas dzēriena "Super Manki" organizētā laišanās ar trīsi pār Rīgas kanālu Rīgas svētku laikā.

Sestdien Rīgas svētku ietvaros notika dažādi gan kultūras, gan sporta pasākumi, tajā skaitā “Latgales diena Rīgā”.

Jau no plkst.10 Vecrīgā, Jēkaba laukumā, sākās Latgales Tematisko ciemu programma ar ceļojošo tirgu. Darbojās amatnieki, notika meistarklases, skanēja latgaliešu mūzika un tika dancotas dejas.

Jēkaba laukumā varēja vērot gan podnieku darbošanos ar mālu, audēju aušanu stellēs, gan kalēja kalšanu kalvē, kā arī iegādāties amata meistaru izstrādājumus, tostarp tradicionālo Latgales keramiku, pinumus un izšuvumus.

Savukārt plkst.13 laukumā pie Latvijas Nacionālās operas sākās diennakts basketbola turnīrs “Krastu mačs”.

Dienas laikā notika arī daudzi citi pasākumi, par kuriem varēja uzzināt mājaslapā rigassvetki.lv. Sestdien vakarā notiek lielkoncerts un gaidāma svētku uguņošana.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (17)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (23)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+