×
Mobilā versija
Brīdinājums +10.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
13. augusts, 2015
Drukāt

FOTO: Rīgas tīģerēni Tors un Odins svin gada jubileju (1)

Foto - Rīgas zooloģiskais dārzsFoto - Rīgas zooloģiskais dārzs

Rīgas Zooloģiskā dārza tīģerēni Tors un Odins ceturtdien svin pirmo dzimšanas dienu, informē Rīgas zoo.

Dāvanā mazajiem nebēdņiem izklaides iespējas – ar sienu un aromātiem pildīts maiss un ar granulām pildīts grabulis – PET pudeles. Svētku maltīte viņiem īpaša nav paredzēta, jo visādi “brīnumi” var tikai kaitēt dzīvnieka vielmaiņai.

Tora un Odina vecāki ir tīģeru pāris Katrīna un panu Janeks, atgādina zoodārzā un aicina uz Svītrainajām dienām šajā nedēļas nogalē.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kapēc Latvijas/Latvijā/Latviešu zemē dzimušiem Tīģerēniem tiek piešķirti Pilnīgi sveši Latviešiem vārdi! kautkāds tors un odins. Atkal kāds žīds, vai cits loceklis izdomājis šādus nosaukumus! Tāpat, kā visa rīga Pilna ar visādiem azuriem, dominām, spaisiem utt. Latviešu vienīgā zeme uz pasaules tiek pārveidota, pievazāta ar Latviešiem, Pilnīgi svešiem nosaukumiem un vārdiem! Nu Valodnieki, īstenie Latvieši – Kapēc jūs guļat? Kapēc jūs šo visu stulbumu pieļaujiet? Šiem tīģeriem bija jādod īsti, Latviešu nosaukumi, vārdi! Ķencis, Ķēniņš (kas tīģerim būtu Godā), Dzintars piemēram! Ozols! Vienkārši Runcis! Nu vai nebūtu Skaisti! Bet tagad kautkādi Mistiski, no plastmasas, veneriski nosaukumi! Kurš idiots tos vārdus izdomāja?

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +10.7
Alūksne +8.6
Daugavpils +9.3
Saldus +9.5
Liepāja +13.3
Jelgava +9.3
Ventspils +13.2
Limbaži +9
Madona +7.2
Rēzekne +8.2
Draugiem Facebook Twitter Google+