Ekonomika
Bizness

FOTO: “Rimi Latvia” atver jau septīto “Rimi Express” veikalu0


“Rimi Express” veikala atklāšana, Ģertrūdes ielā 66, Rīgā.
“Rimi Express” veikala atklāšana, Ģertrūdes ielā 66, Rīgā.
Publicitātes foto

Turpinot veikalu tīkla paplašināšanu, šodien Ģertrūdes ielā 66, Rīgā, durvis ver jau septītais “Rimi Express” formāta veikals, portāls “LA.lv” uzzināja uzņēmumā “Rimi Latvia”.

Veikala klāsts ir pielāgots klientiem, kam svarīgs ātrums un ērtība. Veikala 244 kvadrātmetru platībā pieejamas preces, kas nepieciešams steidzīgam pilsētniekam pusdienu maltītes ieturēšanai, vai nepieciešamāko preču iegādei mājupceļā.

Pircējiem būs iespēja izvēlēties starp gatavajiem produktiem, vai uz vietas komplektēt maltīti līdzi ņemšanai no salātu bāra.

Tāpat veikalā pieejamas svaigi ceptas smalkmaizītes, pica un kafija, savukārt domājot par veselīgām alternatīvām, veikalā uzstādīta arī sulu spiede.

Saistītie raksti

Veikala darba laiks ir no plkst. 08.00 līdz 22.00 un tajā pieejama viena pašapkalpošanās kase. Šis ir jau sestais “Express” formāta veikals Rīgā, kā arī septītais Latvijā.

Šobrīd “Rimi Latvia” tīklā ir 125 četru formātu veikali: 32 “Rimi Hyper”, 29 “Rimi Super”, 36 “Rimi Mini”, 21 “Supernetto” un septiņi “Rimi Express”. “Rimi” un “Supernetto” veikali darbojas 27 Latvijas pilsētās.

LA.lv