×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.4°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
21. decembris, 2015
Drukāt

FOTO: Roberts Koļcovs radījis divas jaunas trauku dizaina sērijas

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Mākslinieks Roberts Koļcovs iepazīstināja plašāku auditoriju ar jaunajām trauku dizaina sērijām ”Ziedošais cukini” un “Rāmā savienība”, kas radītas ciešā sadarbībā ar lielāko Latvijas trauku apdrukas ražotni “Dekolserviss”, informē trauku veikalā RITO t/p “Alfa”, kur skatāmas jaunās kolekcijas.

Roberta Koļcova dizaina trauku sērijā ietilpst krūzes un deserta šķīvji, kas veidoti dekola tehnikā, ietverot roku darbu, kura rezultātā dekols tiek apdedzināts ļoti karstā temperatūrā un trauku dekors nav nomazgājams.

Kopējais process no idejas, zīmējuma un trauku izvēles līdz pat tehniskajam risinājumam un darba realizācijai ir aizņēmis divus mēnešus.

“Veidojot šo kolekciju, ieguldīts ievērojams laiks un veikts izziņas process, taču varu apgalvot, ka tas bijis tā vērts un radošās ieceres ir īstenojušās. Izmantojot īpašo trauku apstrādes tehniku, ir ne vien tapušas jauna trauku kolekcijas, bet izdevies radīt mākslas darbu sēriju uz porcelāna,” par paveikto teic autors.

Roberta Koļcova veidotā trauku sērija iegādei būs pieejama jau šomēnes visos RITO veikalos un internetā. Trauki pieejami limitētā skaitā.

Pazīstamu Latvijas mākslinieku veidotas trauku kolekcijas RITO plāno piedāvāt arī nākamajā gadā. Šobrīd veikalos pieejamas arī mākslinieces Elitas Patmalnieces dizaina trauku sērijas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+