Mobilā versija
Brīdinājums +8.6°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
13. janvāris, 2014
Drukāt

Foto: sākas nedēļu ilgie barikāžu atceres pasākumi

Foto: LETAFoto: LETA

Barikāžu atceres pasākums Zaķusalā.

No pirmdienas, 13.janvāra, līdz 20.janvārim Rīgā notiks barikāžu atceres pasākumi – gan piemiņas ugunskuru iekuršana, izglītojoši sarīkojumi un koncerts. Vēl plānots atklāt papildināto 1991.gada barikāžu muzeja ekspozīciju un barikāžu atcerei veltītu piemiņas plāksni.

Doma laukumā piemiņas ugunskuru iedegs 20.janvārī plkst.17. Šovakar plkst.18 iedegts piemiņas ugunskurs Zaķusalā. Portāls “LA.lv” fotoreportāžā no Zaķusalas piedāvā ielūkoties barikāžu atceres pasākumu gatavošanā.

Pievienot komentāru

Pasniegtas Baltijas Asamblejas balvasProfesore Maija Dambrova no Latvijas ceturtdien, 27.oktobrī, svinīgā ceremonijā kultūras pilī Ziemeļblāzma saņēma Baltijas Asamblejas (BA) balvu zinātnē, kas piešķirta par zinātnisko darbu enerģijas metabolisma jomā, kā arī ieguldījumu preparāta "Mildronāts" darbības mehānismu izpētē.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+