Sports
Citi sporta veidi

FOTO: Samoilovs un Šmēdiņš triumfē “Saulkrastu kokteilī”0


Jānis Šmēdiņš un Aleksandrs Samoilovs Līgo dienas priekšvakarā bija spēcīgākie Saulkrastos.
Jānis Šmēdiņš un Aleksandrs Samoilovs Līgo dienas priekšvakarā bija spēcīgākie Saulkrastos.
Publicitātes foto

Latvijas vadošais pludmales volejbola pāris Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš sestdien izcīnīja uzvaru tradicionālajā “Saulkrastu kokteiļa” turnīrā, kas reizē bija arī “ERGO Open 2019” Latvijas čempionāta trešais posms vīru duetiem.

Turnīra finālā ar pirmo numuru izliktie Samoilovs/Šmēdiņš ar 2-1 (15:21, 21:11, 15:8) apspēlēja ar septīto numuru izliktos krievus Aleksandru Lihoļetnovu un Ruslanu Bikanovu.

Savukārt trešo vietu sestdien šajā turnīrā guva ar piekto numuru izliktie lietuvieši Luks Kazdailis un Arns Rumšēvičs. Viņi “mazajā finālā” ar 2-1 (21:18, 13:21, 15:13) spraigā cīņā apspēlēja ar otro numuru izliktos mājiniekus Mārtiņu Pļaviņu un Edgaru Toču.

Samoilovs un Šmēdiņš uzvar "Saulkrastu kokteilī"

Līdz ar to finālā nebija abu vadošo Latvijas pludmales volejbola pāru divcīņa, jo Pļaviņš/Točs pusfinālā divos setos zaudēja Krievijas duetam.

Pludmales volejbola turnīrs “Saulkrastu kokteilis” ir tradīcijām bagātākais un vecākais turnīrs Latvijā – šogad sacensības notika jau 26.gadu.

Nākamais Latvijas čempionāta posms vīriešiem pēc mēneša risināsies Jūrmalā.

Saistītie raksti

Šosezon “ERGO Open” Latvijas čempionātā pludmales volejbolisti sacenšas sešos posmos. Sezona tika atklāta Ventspilī, tad turpinājās Alūksnē un Saulkrastos. Nākamie posmi notiks Jūrmalā un Cēsīs, bet finālposms tiek plānots Jūrmalā vai Rīgā. Izņemot posmu Saulkrastos, visos startē arī dāmas.

28. jūnijā Hamburgā, Vācijā sāksies pasaules čempionāts, kurā startēs gan Samoilovs un Šmēdiņš, gan Pļaviņš un Točs.

LA.lv