Ekonomika
Auto un tehnoloģijas

FOTO: Sestdien Jelgavā notiks otrā Tehniskās apskates nakts0


Tehniskās apskates nakts Rīgā 2019
Tehniskās apskates nakts Rīgā 2019
Publicitātes foto

Sestdien, 21.septembrī, no plkst.18 līdz pusnaktij Jelgavas tehniskās apskates stacijā, Aviācijas ielā 40, notiks pasākums “Tehniskās apskates nakts”, kurā auto īpašniekiem tiks piedāvāta iespēja bez maksas veikt automobiļu diagnostiku.

Autovadītāji jau var pieteikties pasākumam CSDD e-pakalpojumos. Katru dienu pieraksts tiks papildināts ar jauniem laikiem.

Pasākuma devīze ir „Mēs par drošu auto!” un tā mērķis ir mudināt autobraucējus piedalīties ceļu satiksmē ar drošiem un tehniskā kārtībā esošiem transportlīdzekļiem.

CSDD jau astoto gadu piedāvā autovadītājiem bez maksas veikt auto diagnostiku, lai pārliecinātos par sava spēkrata tehnisko stāvokli un drošību. Ja diagnostikā transportlīdzeklim netiks atklāti būtiski bojājumi, autovadītājam būs iespēja saņemt arī auto tehniskās apskates uzlīmi, pirms tam veicot nepieciešamos maksājumus.

Šogad pirmā Tehniskās apskates nakts notika Rīgā, kur tika pārbaudīti 2070 auto, savukārt noslēdzošais pasākums būs 28. septembrī Tukumā.

Saistītie raksti

Šogad pirmajā Tehniskās apskates naksta pasākumā secināts, ka aptuveni ceturtā daļa jeb 26,5% no Tehniskās apskates naktī pārbaudītajiem spēkratiem bija labā vai teicamā tehniskā stāvoklī. Tomēr lielākajai daļai jeb 73,5% auto tika konstatēti defekti.

Foto galerija no Tehniskās apskates nakts pasāumā Rīgā.

Tehniskās apskates nakts Rīgā 2019

Pasākumu organizē CSDD sadarbībā ar SIA „Auteko & TŰV Latvija”.

LA.lv