Mobilā versija
Brīdinājums +5.0°C
Līksma, Bārbala
Otrdiena, 25. aprīlis, 2017
13. janvāris, 2016
Drukāt

FOTO: Sieviete pateicās savam tēvam, kurš visu dzīvi strādāja ģimenes labā

Foto - storyfox.ruFoto - storyfox.ru

Kā daudziem cilvēkiem no laukiem, arī Ivonnas Pinkovičas radiniekiem ceļojumi vienmēr bijuši kaut kas izsmalcināts un nepieejams. Taču dvēsele alkst jaunā. To zinot, sieviete vēlējās pateikties savam tēvam, kurš visu dzīvi strādāja ģimenes labā, uzdāvinot viņam braucienu uz tropiskajām salām.

“Man ļoti patīk ceļot, un patika pret eksotisko kultūru nāk tieši no tēva,” saka meita.  “Taču manā dzimtajā Polijas ciematiņā daudziem pat ne sapņos nerādās iespēja paceļot. Kad galu galā man radās iespēja apceļot pasauli, es nolēmu, ka pienācis laiks uzdāvināt tēvam brīnišķīgu ceļojumu. Viņš ir brīnišķīgs cilvēks, kurš visu dzīvi daudz strādājis, lai nodrošinātu mūsu ģimeni. Viņš bieži vien rāvās divos darbos. Es vienmēr esmu vēlējusies viņam pienācīgi pateikties. Pagājušajā gadā mēs ar vīru plānojām ceļojumu, kurā doties kopā ar manu tēvu. Tas bija brīnišķīgi – vērot tēvu, kurš pirmo reiz devās šādā atpūtā. Lai arī tēvs nekad dzīvē nebija bijis ārpus dzimtās Polijas, viņš daudz zina par citām kultūrām. Viņš staigāja pa pludmale un skatījās, kā saule noriet jūrā un apbrīnoja šo skaistumu. Es vēlos, lai mūsu stāsts iedvesmo citus sniegt dāvanas un pieņemt pārsteigumus no saviem tuviniekiem. Jo tas rada pašas patīkamākās sajūtas dzīvē!”

Avots: storyfox.ru

Pievienot komentāru

Elegance 2017. Desmit piemēri izsmalcināta tēla radīšanaiElegance ir ļoti daudzslāņains jēdziens, kas ietver gan apģērba piegriezumu, gan izturēšanās veidu.
Paradīzes lauska. Ritas Našenieces mazie atklājumi Korfu salā (1)Britu kapsēta Korfu salā ir vieta, kurā dvēsele izlīdzinās ar pasauli. Ja esi Korfu un tieši Kerkiras pilsētā, mēģini atrast šo vietu. Tas nav grūti. Tikai nedodies turp barā un troksnī. Nekādu tūristu autobusu, lūdzu!
Draugiem Facebook Twitter Google+