Mobilā versija
+19.1°C
Viesturs, Viestards, Kitija
Trešdiena, 28. jūnijs, 2017
13. janvāris, 2016
Drukāt

FOTO: Sieviete pateicās savam tēvam, kurš visu dzīvi strādāja ģimenes labā

Foto - storyfox.ruFoto - storyfox.ru

Kā daudziem cilvēkiem no laukiem, arī Ivonnas Pinkovičas radiniekiem ceļojumi vienmēr bijuši kaut kas izsmalcināts un nepieejams. Taču dvēsele alkst jaunā. To zinot, sieviete vēlējās pateikties savam tēvam, kurš visu dzīvi strādāja ģimenes labā, uzdāvinot viņam braucienu uz tropiskajām salām.

“Man ļoti patīk ceļot, un patika pret eksotisko kultūru nāk tieši no tēva,” saka meita.  “Taču manā dzimtajā Polijas ciematiņā daudziem pat ne sapņos nerādās iespēja paceļot. Kad galu galā man radās iespēja apceļot pasauli, es nolēmu, ka pienācis laiks uzdāvināt tēvam brīnišķīgu ceļojumu. Viņš ir brīnišķīgs cilvēks, kurš visu dzīvi daudz strādājis, lai nodrošinātu mūsu ģimeni. Viņš bieži vien rāvās divos darbos. Es vienmēr esmu vēlējusies viņam pienācīgi pateikties. Pagājušajā gadā mēs ar vīru plānojām ceļojumu, kurā doties kopā ar manu tēvu. Tas bija brīnišķīgi – vērot tēvu, kurš pirmo reiz devās šādā atpūtā. Lai arī tēvs nekad dzīvē nebija bijis ārpus dzimtās Polijas, viņš daudz zina par citām kultūrām. Viņš staigāja pa pludmale un skatījās, kā saule noriet jūrā un apbrīnoja šo skaistumu. Es vēlos, lai mūsu stāsts iedvesmo citus sniegt dāvanas un pieņemt pārsteigumus no saviem tuviniekiem. Jo tas rada pašas patīkamākās sajūtas dzīvē!”

Avots: storyfox.ru

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (3)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+