Mobilā versija
+6.8°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
17. marts, 2016
Drukāt

FOTO: Smaga avārija Ogrē; cietušo izzāģē no samīcītā auto (1)

Foto - ogrenet.lvFoto - ogrenet.lv

Šodien ap plkst.16 uz autoceļa Rīga-Daugavpils, starp Ogri un Ciemupi, notika automašīnu “Audi” un “Renault” frontāla sadursme, un pēc tās viens no autovadītājiem palika iesprostots transportlīdzeklī, vēsta portāls ogrenet.lv.

Negadījuma vietā ieradās vairākas policijas ekipāžas, VUGD un mediķu brigādes.

Lai ārsti piekļūtu cietušajam autovadītājam, ugunsdzēsēji glābēji nozāģēja automašīnas jumtu un izcēla cietušo, kuru nekavējoties nogādāja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta automašīnā.

Vēl nav informācijas par smagi cietušā autovadītāja veselības stāvokli.

Otras automašīnas vadītājs portālam Ogrenet pastāstīja, ka viņš devies virzienā uz Ciemupi, kad pretī braucošā automašīna pēkšņi mainījusi joslu un uztriekusies viņa vadītajam transportlīdzeklim.

Sadursmes vietā atļautais maksimālais braukšanas ātrums ir 80 kilometri stundā, turklāt apdzīšana šajā ceļa posmā ir aizliegta.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kurā autoskolā ir samācījuši, ka zīme “Apdzīt aizliegts” un nepārtraukta horizontāla līnija brauktuves vidū liek apdzīt? Pēdējā laikā daudz parādījušies tādi, kuri pie labas redzamības, brīva ceļa un pārtrauktas līnijas ceļa vidū velkas astē. Līdzko parādās zīme “Apdzīt aizliegts” un nepārtraukta horizontāla līnija brauktuves vidū un vēl kāds pretimbraucējs – uzreiz steidzas garām. Bieži nebrīdinot par saviem manevriem.

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+