×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
20. februāris, 2018
Drukāt

VIDEO: Rimšēviča preses konference (13)

Foto - LETAFoto - LETA

Latvijas Bankas prezidents Ilmārs Rimšēvičs šodien plkst.12 bija sasaucis preses konferenci.

Pirmdienas vakarā, beidzoties 48 stundu aizturēšanas termiņam, Rimšēvičs pret 100 000 eiro drošības naudu tika atbrīvots no Valsts policijas izolatora.

Rimšēvičs tiek turēts aizdomās KNAB izmeklētā kriminālprocesā pēc Krimināllikuma 320.panta 4.daļas par kukuļa pieprasīšanu un pieņemšanu lielā apmērā. Kukuļa apmērs šajā lietā ir vismaz 100 000 eiro.

Preses konferenci pārraidīja Latvijas Televīzija.

Pievienot komentāru

Komentāri (13)

 1. Pietiek ar 20 000 jevrikiem mēnešalgu, lai nosūtītu uz Salaspils akmenslauztuvēm atpūsties !

 2. Kāpēc visi šādi video “nav pieejami”????

 3. Pilnīgi piekrītu Pēterim un Anonymous.Ne ko pielikt, ne atņemt.
  Paldies Rimšēvičam par preses konferenci un par padarīto Latvijai grūtos brīžos un par neatkāpšanos. Varu iedomāties, cik grūta viņam ir šī situācija. Bet kā turpmāk varēsim uzticēties KNAB?

 4. Vai tikai mēs paši neesam kārtējo reizi uzkāpuši uz Krievijas izspēlētās informatīvā kara grābekļa un ar savām rokām turpinām bez kārtīgas analīzes un apdoma graut savu valstisko prestižu? Kuram tad ir interese to darīt, ir ar skaidru prātu analizējams un šķiet, arī acīm redzams. Neticu nevienam, kurš mēģina apvainot Latvijas valsts banku it kā Krievijas naudas atmazgāšanā un kukuļu pieprasīšanā? Tas ir kārtējais mēģinājums, graut valsts prestižu ar pašu valsts tiesisko organizāciju rokām, “uzķeroties uz melīgas informācijas” kārts izspēlēšanu. Vai nebūtu daudzreiz prātīgāk, pirms uzsākt kādu ofensīvu pret, visu kārtīgi apsvērt un pārdomāt, kuram spēkam tas izdevigi?

 5. Vai tikai mēs paši neesam kārtējo reizi uzkāpuši uz Krievijas izspēlētās informatīvā kara metožu grābekļā un ar savām rokām turpinām bez kārtīgas analīzes un apdoma graut savu valstisko prestižu? Kuram tad ir interese to darīt, ir ar skaidru prātu analizējams un šķiet, arī acīm redzams. Neticu nevienam, kurš mēģina apvainot Latvijas valsts banku it kā Krievijas naudas atmazgāšanā un kukuļu pieprasīšanā? Tas ir kārtējais mēģinājums, graut valsts prestižu ar pašu valsts tiesisko organizāciju rokām, “uzķeroties uz melīgas informācijas” kārts izspēlēšanu. Vai nebūtu daudzreiz prātīgāk, pirms uzsākt kādu ofensīvu pret, visu kārtīgi apsvērt un pārdomāt, kuram spēkam tas izdevigi?

 6. Kaut Latvijā būtu vairāk tādu cilvēku ar stingru mugurkaulu kā tas ir Latvijas Bankas prezidentam Ilmāram Rimšēvičam, tāpēc jau pret viņu personīgi ir vērsts šis kārtējais Latvijas nelabvēļu uzbrukums. Latvijas finansu tirgus stabilitāte ir Rimševiča kunga un viņa komandas smaga darba nopelns un to palaist vējā, balstoties uz nezināma cilvēka apgalvojumiem, ir neprāts vai ļaunprātība. KNAB un Valsts Policijas krimināllietu nodaļas pašreizējās aktivitātes vien rada pamatotas aizdomas, ka tās ir Kremļa garās rokas iniciētas (ierosinātas), lietojot atļautus, vairāk gan neatļautus līdzekļus savu zemisko mērķu sasniegšanai, jo rada neslavu ne tikai Rimšēvičam personīgi, bet arī premjerministram Kučinskim u.c., kas neiedziļinoties, neuzklausot paša Rimšēviča kunga skaidrojumu steigušies ar nepārdomātiem, pārsteidzīgi tendencioziem paziņojumiem presē. Situācija, kad ne no viena, pat preses (pretrunīgā informācija par Aizkraukles Bankas it kā saņemto palīdzību no Latvijas Bankas) nevar saņemt adekvātu informāciju parāda, cik viegli un ātri, manipulējot ar faktiem, var nodarīt milzu ļaunumu valstij un tās pilsoņiem. Manuprāt Kučinskim būtu jāatkāpjas no ieņemamā amata, jo viņš apstiprināja Straumi KNAB priekšnieka amatā. Straume vēl tik knapi degunu amatā apsildījis (bet jau pamanījies vienā mirklī sagraut garu gadu laikā iemantoto finansu pasaules uzticību Latvijas valstij un cilvēkiem) un daudzas lietas vēl nav iepazinis, bet viņa pakļautībā vesels dienests ar padotajiem, kas noteikti ne pirmo dienu darbā, varbūt tomēr…, jo kā izveidojušos situāciju lai izskaidro?! Manuprāt visas šīs aktivitātes tiek veiktas, lai ieliktu vajadzīgo Zaļo un Zemnieku partijas jeb Krievijai lojālu cilvēku Latvijas Bankas prezidenta amatā, ko nedrīkst pieļaut!

 7. Rimševičs atklāja daudz sabiedrībai nezināmā un to, ka dažām komercbankām ir visai liela ietekme uz valdību un īpaši uz drošības iestādēm. Kā var atbraukt nezināmas izcelsmes Krievijas pilsonis ar nezināmas izcelsmes naudu un dibināt te komercbanku? Un vēlāk izrādās, ka viņš krievu stilā “apjājis” visus mūsu banku uzraugus un drošības iestādes. Un nu viņš tēlo upuri – pieprasa no Latvijas valsts 200 miljonus eiro! Tā ir vistīrākā provokācija, nekas vairāk! Un pirmais uz šī afērista āķa uzķērās KNAB.

 8. Ja desmītā daļa no rakstītā ir patiesība tad gribētos zināt ar ko nodarbojās Maizīša “kantoris” un pārējie drošības dienesti kuri kopā “apēd” ne vienu desmītu milljonu nodokļu masātāju naudas,

 9. Komentetaji var sakt lincu tiesu bez pieradijumiem ……

 10. nevienai informacijai nevar ticet ko lasam skaidrs ka diena viss tiks attaisnots un atrasti lidzekli ka attaisnot

 11. Neticu nevienam viņa vārdam.

 12. Riebjas to klausīties. Naudas viņam ir pietiekoši, lai taisās …

Draugiem Facebook Twitter Google+