Latvijā
Novados

FOTO: Top “Brazīlija” Mārupē. Volejbola zvaigznes palīdz iemūrēt kapsulu0

Foto: Zane Bitere/LETA

Šobrīd būvniecības stadijā esošais pludmales sporta centrs “Brazīlija” būs piemērots arī starptautiskām sacensībām, vēstījuma kapsulas iemūrēšanas pasākumā teica idejas autors Andris Blaka.

Jaunais pludmales sporta centrs “Brazīlija” atradīsies Mārupes pagasta “Lavandās”, netālu no vietas, kur atradās iepriekšējā halle ar tādu pašu nosaukumu. Plānots, ka jaunā “Brazīlija” tiks uzbūvēta līdz 2019.gada pavasarim.

“Pirms deviņiem gadiem izveidojām pirmo “Brazīliju”, un bijām pirmie, kas parūpējās par pludmales smiltīm ziemā. Tagad būsim pirmie, kuri uztaisīs pludmales sportiem domātu halli, kas ir speciāli projektēta, lai viss būtu piemērots treniņiem, spēlēm un starptautiskām sacensībām,” teica Blaka.

Tāpat gandarījumu par jaunā centra būvniecību pauda pludmales volejbolisti Tīna Graudiņa un Aleksandrs Samoilovs.

“”Brazīlija” ir mans sākums pludmales volejbolā. Vecā “Brazīlija” vienmēr saistīties ar labām atmiņām, un es zinu, ka arī šī vieta būs tāda pati,” pauda Graudiņa.

“Andris bija pirmais, kurš noticēja ka pludmales volejbols var kļūt par lielu sporta veidu Latvijā. Viņš bija pirmais, kurš atvēra halli pludmales volejbola spēlēšanai ziemā. Tagad Andris ir pirmais, kurš būvē halli no jauna, jo visas iepriekšējās izmantoja jau esošās telpas. Nevaru sagaidīt, kad mums būs starptautiskām sacensībām un profesionāliem treniņiem piemērota halle,” stāstīja Samoilovs.

Vēstījuma kapsulā tika ievietots jaunās “Brazīlijas” projekts, tikko sarakstītā un pagaidām vēl nepublicētā Latvijas pludmales volejbola vēsture, kā arī vēstule nākamajām paaudzēm.

Saistītie raksti

Jaunā “Brazīlija” būs modernākais pludmales sporta centrs Baltijā. Tas piedāvās apmeklētājiem sešus pludmales laukumus, ko savā starpā dalīs volejbolisti un tenisisti. Tāpat būs pieejami arī āra laukumi. Netiks aizmirsts arī par citiem “Brazīlijas” apmeklētājiem – ģimenēm un bērniem.

LA.lv