Sports
Basketbols

FOTO: “TTT Rīga” basketbolistes sagrauj Turcijas klubu “Hatay”0


“TTT Rīga” karsējmeitenes.
“TTT Rīga” karsējmeitenes.
Foto: FIBA Eirolīga

“TTT Rīga” basketbolistes ceturtdien savā laukumā guva ļoti pārlicinošu uzvaru FIBA Eirolīgā ar 87:36 sagraujot divkārtējo Turcijas prezidenta kausa ieguvēju Antakjas “Hatay”, šajā turnīrā izcīnot savu lielāko uzvaru jauno laiku vēsturē.

“Protams, nebijām gaidījušas, ka uzvara būs tik pārliecinoša, it sevišķi tāda līmeņa turnīrā kā Eirolīga. Šādas uzvaras ar tik lielu punktu pārsvaru šajā turnīrā ir ārkārtīgi reti. Šī beidzot bija spēle, kad neapstājamies. Citās spēlēs mums ir bijušas problēmas ar to, ka iekrājam pārsvaru, bet tad mēs apstājamies un tā iemesla dēļ ciešam zaudējumu. Šī bija spēle, kur to nedarījām – visu laiku uzbrukām, ne mirkli nedevām “Hatay” komandai iespējas uzvarēt,” pēc mača aģentūrai LETA sacīja “TTT Rīga” kapteine Ieva Pulvere.

Latvijas čempiones reāli pretendē uz iekļūšanu FIBA Eirolīgas “play-off”, jo šobrīd savā grupā ieņem ceturto vietu.

“Mēs neparedzējām, ka rezultāti mums būs tik labi. Sākotnējais mērķis bija vispār iekļūt pamatturnīra, pēc tam jau vēlējāmies tikt grupas pirmajā sešiniekā, taču tagad nolūks ir sasniegt pirmo četrinieku, bet saprotam, ka uz nevienu spēli mēs nevaram ierasties jau ar uzvaru kabatā. Mums katrs panākums ir jāizcīna,” skaidroja Pulvere.

Saistītie raksti

LA.lv