×
Mobilā versija
+11.0°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
6. augusts, 2015
Drukāt

FOTO: Vairākās kratīšanās policija atsavina iespaidīgu ieroču arsenālu (3)

Valsts  Policijas fotoValsts Policijas foto

Pagājušajā nedēļā Valsts policijas (VP) Kriminālizmeklēšanas pārvaldes darbinieki kratīšanās Olainē un Ventspils rajonā atsavināja iespaidīgus ieroču krājumus, tostarp ložmetējus, mašīnpistoles un citus kaujas ieročus.

 

Jau iepriekš VP KIP darbinieki, strādājot nelegālo ieroču aprites jomā, uzsāka divus kriminālprocesus pret divām personām saistībā ar nelikumīgu šaujamieroču, munīcijas un sprādzienbīstamu vielu apriti. Pagājušās nedēļas vidū izmeklēšanu ietvaros tika veiktas trīs kratīšanas, to laikā policisti atrada un atsavināja lielu daudzumu nelikumīgus ieročus un munīciju.

Kopā kratīšanās atrasti 16 šaujamieroči – bises, šautenes, triecienšautenes, ložmetēji, mašīnpistoles, pistoles -, viena kaujas granāta, 1050 vienības dažāda veida munīcijas, kā arī šaujampulveris.

Noskaidrots, ka abas personas bijušas savstarpēji saistītas un policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka nelegālos šaujamieročus un munīciju viņi glabājuši nolūkā tos pārdot un gūt peļņu.

Pret abiem vīriešiem uzsākts kriminālprocess par pretlikumīgu šaujamieroču un munīcijas glabāšanu. Likumā par šādu noziegumu paredzēts līdz pat trīs gadus ilgs cietumsods, piespiedu darbs vai naudas sods.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Kopš kura laika 16 stobri ir iespaidīgs arsenāla??? LA, filtrējiet, ko rakstāt, nevis pārkopējiet!!!

  2. butu zinājis ka tirgo Atbildēt

    būtu nopircis

  3. Līdz pat… 3 gadiem. kaut kas nav kārtībā, bardakvalsts un infantīli skribenti

Draugiem Facebook Twitter Google+