×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
3. jūnijs, 2016
Drukāt

FOTO: Valmiera sveic savus čempionus

DSC_0736 (1)

Valmieras muzeja pagalmā notika svinīgā pieņemšana, kurā Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks sveica “Valmiera/ORDO” ar 31.maijā izcīnīto čempionu titulu Latvijas Basketbola līgas 25.sezonā.

“Valmieras basketbola klubs sīvā cīņā ir pierādījis, ka var godam stāties pretī četrkārtējiem valsts čempioniem un aizraujošā spēlē gūt uzvaru. Septītā cīņa bija mūsu laukumā, neatsveramu atbalstu gūstot no sestā spēlētāja – līdzjutējiem. Pateicos sportistiem, treneriem un visiem iesaistītajiem par jauna, nozīmīga ieraksta veikšanu Valmieras basketbola vēstures lapaspusēs. Šis panākums vēlreiz apliecina, ka Valmiera šogad ir Latvijas sporta galvaspilsēta!” teicis Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks.

“Pagājušās sezonas beigās sapņojām, ka reiz mums būs zelts. Sapnis tika ātri piepildīts! Jūs esat komanda – ikviens, kurš darbojas laukumā un ārpus tā. Tas ir komandas panākums,” uzsver “Valmiera/ORDO” prezidents Ivars Rudzītis.

Arī “Valmiera/ORDO” ģenerālmenedžeris Mārtiņš Bērziņš atzīst: “Šī sezona mums bijusi grandioza! Tā kā arī jaunatnes līgā aizvadītas veiksmīgas cīņas, varu droši apgalvot – šogad Latvijā dominē Valmieras basketbols. Esam lieliski noslēguši sezonu kopā ar saviem līdzjutējiem savā laukumā. Pateicos spēlētājiem, treneriem, fizioterapeitiem, sponsoriem un visiem pārējiem, kuri devuši pienesumu tam, ka Valmierā kas tāds varēja piepildīties!”
Sportistiem un komandas atbalstītājiem “Valmiera/ORDO” dāvināja kopbildi un izšķirošās spēles basketbola groza tīkliņa fragmentu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+