×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
6. augusts, 2015
Drukāt

FOTO: Valsts prezidents apmeklē Rīgas Geto un Latvijas holokausta muzeju (8)

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

 1. dzivosim taču reiz šodienā – te un tagad situācijā, jo cita mums reāli nekā nav. Un negandēsim šī brīža smeķi ar pagātni. Rīgā katrs otrais nams tagad ir pārvērties par okupācijas, geto, holokausta u.t.t.piemiņas vietām. Katru otro dienu pie valsts karogiem plīvo sēru lentītes. Ar atmiņām neviens neko nekad nav izlabojis, tikai sacūkojis šodienu gan…

 2. Politiskas teatra izrades turpinas. Izskatas, ka mira tikai ebereji… un izskatas, ka vini ir daudz mirusaki neka citu tautibu cilveki. Varbut reiz vajadzetu unificet atceri par boja gajusiem ka vienotu seru dienu un nevis izcelt kadu naciju ipasi, ka tikai si nacija ir cietusi… Prezident, varbut atvilksies ari lidz manu radinieku kapa vietam serot…

  • Deportēto mazmeita...latviete... Atbildēt

   Aleksandr, Jūs esat greizsirdīgs/skaudīgs, lai jau Prezidents noliec galvu ebreju tautas sāpes godinot…taisnība, ka daudzām tautām sava lielā sāpe… bet nav jau visu laiku savas brūces jālaiza, ik pa laikam jāpārlaiž līdzjūtīga acs visapkārt, lai saprastu arī līdzcilvēku/tautu sāpi…viņiem – ebrejiem – nesāp mazāk nekā mums – latviešiem…indiāņiem arī sāp, arī aborigēniem ļoti sāp, arī ukraiņiem pašlaik šausmonīgi sāp…neviens šeit neizceļ īpašu nāciju…lai Jums pietiek līdzjūtības, kas vērsta pret citu sāpēm, nevis vēlmes teikt: “pažēlojiet mani, MAN, MAN sāp…ai, ko tie citi, bet man dikti sāp…”

   • Visvaldis Mucenieks Atbildēt

    Sāp daudziem, arī latviešiem, bet latviešu sāpe ir tikai pašu latviešu problēma. Visiem citiem tā ir vienaldzīga vai pat iemesls izsmieklam. Visas latviešu sāpes pat nav politkorekti, pat ir bīstami pieminēt.
    Nenoliedzot ebreju, ukraiņu un citu cietušo tautu sāpi, vēlos atgādināt, ka sāpēja un sāp arī vāciešiem, sevišķi vācu sievietēm.
    Šajā sakarā citēšu padomju galvenā poļitruka Iļjas Ērenburga uzsaukumu Sarkanās armijas karavīriem pirms Reiha robežas pāriešanas 1944. gadā:
    “Nogaliniet viņus visus – vīriešus, vecos cilvēkus, bērnus un sievietes pēc tam, kad esat ar tām papriecājušies!
    Nogaliniet! Neviens Vācijā nav nevainīgs – ne dzīvais, ne vēl nedzimušais.
    Salauziet vācu sievietes rases lepnumu! Ņemiet viņu kā savu likumīgo kara laupījumu.
    Nogaliniet, jūs, drosmīgie uzvarošās Padomju armijas karavīri!

   • Paldies par domu paplasinajumu. Man vajag laiku, lai to pienemtu… man ir daudz, ko teikt saja sakara un pret eberejiem un ne emocionali, bet faktiskas kategorijas..

 3. Okupācijas muzeju Prezidents apmeklēja šonedēļ, ja nemaldos – aizvakar.

  Rīgas Geto un Latvijas Holokausta muzejs atrodas Maskavas ielā 14a (Spīķeru kompleksa Turgēņeva ielas galā).

 4. … Pienemami un pieklajigi … bet kad VP oficiali apmekles Okupacijas muzeju … un dos savu atbalstu ta modernizesana ….?

 5. holokosta muzejs?

Draugiem Facebook Twitter Google+