×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.3°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
5. decembris, 2013
Drukāt

Foto: Valsts prezidents kopā ar 17 Latvijas ģimenēm iededz egli pie Melngalvju nama (3)

Foto: LETAFoto: LETA

Valsts prezidents kopā ar ģimenēm piedalās Ziemassvētku egles iedegšanas pasākumā pie Melngalvju nama.

Turpinot iepriekšējos gados iedibināto tradīciju, ceturtdien Valsts prezidents Andris Bērziņš un Dace Seisumas kundze kopā ar 17 ģimenēm no Latvijas pilsētām un novadiem iededza Ziemassvētku egli pie Melngalvju nama, informē Prezidenta preses dienestā.

Egles iedegšanas pasākumā piedalījās ģimenes, kuras ar savu dzīvesveidu, uzskatiem un rīcību ir pelnījušas tikt īpaši godinātas. Tās pēc Valsts prezidenta aicinājuma izvirzīja Latvijas Pašvaldību savienība, izvērtējot visu Latvijas pašvaldību iesniegtos priekšlikumus. Ģimenēs ir no diviem līdz 11 bērniem, arī aizbildnībā esoši un audžubērni.

Pasākumā Melngalvju namā piedalījās Atu ģimene no Rucavas novada, Bumbieru ģimene no Ventspils novada, Cukuru ģimene no Priekules novada, Jenču ģimene no Alojas novada, Kanču ģimene no Varakļānu novada, Karlsonu ģimene no Madonas novada, Ķīkuļu ģimene no Naukšēnu novada, Lazdiņu ģimene no Gulbenes novada, Ludeviku ģimene no Dundagas novada, Medņu ģimene no Kārsavas novada, Podjavu ģimene no Krāslavas novada, Prīliņu ģimene no Tērvetes novada, Raginsku ģimene no Kandavas novada, Šķēļu ģimene no Kuldīgas novada, Štolceru ģimene no Līvānu novada, Veitneru ģimene no Cēsu novada un Zaķīšu ģimene no Siguldas novada.

Pie Melngalvju nama esošo Ziemassvētku egli ģimenēm, rīdziniekiem un pilsētas viesiem dāvina uzņēmums „Latvijas Valsts meži”. Egles rotājumu autore ir dizainere Ieva Riekstiņa, kura tajos ietvērusi Saules simboliku.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Brašā Līgas un Mārtiņa ģimene! Mums prieks par Jums!

  2. Tikai tads mazs labojums Šķēļu ģimene ir no Kuldigs novada!

  3. Lepojos ar Līgas un Mārtiņa superīgo ģimenīti!

Draugiem Facebook Twitter Google+