×
Mobilā versija
Brīdinājums +16°C
Zenta, Dzelde, Zelda
Trešdiena, 15. augusts, 2018
19. oktobris, 2015
Drukāt

FOTO: Vecāki vēlējās ģimenes fotogrāfijā ieraudzīt arī aizgājušos dvīņus

Foto no Ofigenno.ccFoto no Ofigenno.cc

Ketija un Džastins Patteni gaidīja ģimenes pieaugumu. Ultrasonogrāfija liecināja, ka viņiem būs uzreiz divi mazuļi – Keitija gaidīja dvīņus. Topošie vecāki jau paspēja izdomāt atvasēm vārdus – Eidens un Kevins. Taču liktenis bija lēmis citādi…

Tikai 23. grūtniecības nedēļā sākās priekšlaicīgas dzemdības un puisīšus izglābt neizdevās. Viņi nomira pāris dienu pēc ienākšanas šajā pasaulē.

Laiks nedaudz dziedināja vecāku rētas… Kopš tā laika viņiem piedzimuši vēl divi bērni. Vecākajai meitai Avai ir trīs gadiņi, bet jaunākajai – Džulianai – nedaudz vairāk par gadu. Taču vecāki joprojām savā atmiņā glabā aizgājušos puisīšus. Tādēļ viņi nolēma uztaisīt neparastu fotoprojektu, kurā būtu atainoti visi viņu ģimenes locekļi.

Vecāku ieceri brīnišķīgi īstenoja fotogrāfe Linda Gittinsa. Viņa izveidoja bildi, kurā redzama ne tikai ģimene ar abām meitiņām, bet vēl divu bērnu ēnas, ar ko domāti viņu dvīņi. Par ēnas modeli kļuva četrgadīgais kaimiņu zēns. Mirušajiem dvīņiem tagad būtu bijis šāds vecums…

“Mēs vēlējāmies, lai mūsu meitiņas arī zinātu par mirušajiem brālīšiem. Un šī fotogrāfija ir īpašs veids, kā par viņiem pastāstīt,” teica Ketija.

 

Avots: Ogigenno.cc

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+