Ekonomika
Bizness

FOTO: Vecrīgā atklāj “Maxima Express” veikalu ar paplašinātu kafejnīcas zonu0


Vecrīgā atklāj "Maxima Express" veikalu.
Vecrīgā atklāj "Maxima Express" veikalu.
Foto: Karīna Miezāja/LA, kolāža: "LA.LV"

Ceturtdien, 18.jūlijā, Vecrīgā, Audēju ielā 15, durvis vēris pirmais “Maxima Express” veikals Vecrīgā.

Veikala izbūvē investēti 315 000 eiro.

“Maxima Latvija” valdes locekle Kristīne Āboltiņa norāda, ka, veidojot jauno veikalu, uzņēmumā domāts par veidu, kā piedāvāt iespēju ērti baudīt gardu maltīti par pieejamu cenu un iegādāties visu ikdienai nepieciešamo.

“Turklāt esam papildinājuši ierasto veikala formātu ar paplašinātu kafejnīcas zonu,” atzīmē K. Āboltiņa.

Pirmos pircējus sagaidīja īpaši pārsteigumi un svētku torte.
"Maxima Express" veikala atklāšana Vecrīgā

Vienā dienā divi veikali

Šodien vēl bez mazā formāta “Maxima Express” veikala Vecrīgā durvis vēris arī “Maxima X” piemājas formāta veikals, Iļģuciemā, Dagmāras ielā 11.

Dagmāras ielas veikals ir veidots apkārtnes iedzīvotājiem, nelielu ikdienas pirkumu veikšanai netālu no mājām.

“Tajā esam ne tikai izveidojuši modernu interjeru, bet arī investējuši jaunajās tehnoloģijās, piemēram, ieviešot jaunās paaudzes kases, kas būtiski atvieglos iepirkšanos,” atzīmē K. Āboltiņa.

Šodien atvērtajā “Maxima Express” veikalā Vecrīgā trīs mēnešu laikā ir pilnībā pārbūvētas telpas veikala vajadzībām, izveidojot 176 m2 plašu tirdzniecības zāli.

Kopējā veikala platība ir 241 m2 un tajā ir modernizētas inženierkomunikācijas, pilnībā atjaunota telpu apdare, kā arī uzstādīts energoefektīvs LED apgaismojums.

Veikala atvēršana ir ļāvusi izveidot 10 jaunas darba vietas un darbinieku ikdienas atvieglošanai ir ierīkota viena pašapkalpošanās kase, kā arī mūsdienīgs kravas pacēlājs darbam noliktavā.

"Maxima" atver divus jaunus veikalus
Jaunā Dagmāras ielas “Maxima X” veikala izveidošanai četru mēnešu laikā ir veikta telpu pārbūve 138 m2 platībā, tostarp 106 m2 lielajā tirdzniecības zālē.

Pircējus gaidīs veikals ar pārdomātu telpu iekārtojumu un apdari, jauniem inženiertīkliem un energoefektīviem, mūsdienīgiem tehnoloģiskiem risinājumiem. Tāpat ērtajā piemājas formāta veikalā ir radītas 12 jaunas darba vietas.

Veikalu sortimentā ir pārdomāts sadzīves preču klāsts, kā arī “Meistara marka” gatavo maltīšu piedāvājums līdzņemšanai, īpaši liela svaigu dārzeņu un augļu izlase un citi iecienīti produkti.

“Maxima” veikalu atklāšana ir daļa no mazumtirdzniecības tīkla “Maxima Latvija” investīciju programmas, kuras laikā uzņēmums būtiski paplašinās veikalu tīklu, atverot vairākus jaunus lielformāta veikalus, virkni mazā formāta veikalu, kā arī pilnībā rekonstruējot 10 esošos veikalus, daļu no tiem būtiski paplašinot.

Jau ziņots, ka veicinot ērtu un pieejamu iepirkšanos, “Maxima Latvija” veikalu tīkla izvēršanā un klientu iepirkšanās pieredzes uzlabošanā 2019.gadā plāno veikt investīcijas vairāk nekā 34 miljonu eiro apmērā.

Saistītie raksti

SIA “Maxima Latvija” ir mazumtirdzniecības tīkls ar 167 veikaliem Latvijā, no kuriem 130 ir “X” formāta veikali, 24 ir “XX” un septiņi ir “XXX” formāta veikali, kā arī seši ir “Maxima Express” veikali.

Uzņēmums ir daļa no holdinga kompānijas “Maxima Grupe”, kas ir lielākais mazumtirdzniecības tīkls un darba devējs Baltijas valstīs ar vairāk nekā 30 000 darbinieku piecās valstīs (Lietuvā, Latvijā, Igaunijā, Polijā un Bulgārijā).

LA.lv
LE
LETA
Ekonomika
Šteinbuka piekristu, ja viņu uzrunātu kandidēt uz Latvijas Bankas prezidenta amatu 1
1 diena
MK
Mārtiņš Kalaus
Ekonomika
Uz daudziem reģionālajiem ceļiem parādīsies atstarojošie signālstabiņi
1 diena
LA
LA.LV
Ekonomika
Patēriņa kredītu visbiežāk ņem turīgie
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Pētījums atklāj, vai Latvijas iedzīvotāji ir paši neiecietīgākie pret seksuālajām minoritātēm Eiropas Savienībā 1
30 minūtes
LE
LETA
Dabā
Vai novērosim siltuma rekordu? Izbaudām plus 17 grādus 20.oktobrī
2 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
“Facebook” lietotājus pārsteidz automašīna Iļģuciemā, kas burtiski uzkāpusi kokā
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Sēņošana turpinās – Kandavas novadā mežā apmaldījušies četri cilvēki
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Ceļu satiksmes negadījumos cietuši 17 cilvēki; pieķerti 20 dzērājšoferi
55 minūtes