×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
30. maijs, 2016
Drukāt

FOTO: Vējoņa un Belēviča “pašfoto”. Kā Jūrmalā Kūrorta svētkus svinēja (2)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Jūrmalas pilsētā saules un izcilu vasarīgu laikapstākļu pavadībā jau kopš paša rīta tiek svinēti Jūrmalas Kūrorta svētki. Svētku programma piedāvā dažādas aktivitātes gan bērniem, gan pieaugušajiem, taču pasākuma kulminācija ir paredzēta vakarā, kad pirms grandioza svētku salūta jūras krastā uz lielās skatuves Majoru pludmalē kāpa grupa “Carnival Youth” un slavenā pašmāju dziedātāja Laima Vaikule. Pirms tam vēl “ZZ Festivāla” ietvaros uz skatuves Majoru pludmalē kāpa tādi mūziķi kā “Triānas Parks”, Justs, grupa “Olas”.

Dienu jūrmalnieki, pilsētas viesi, 6000 skolēnu sporta un prāta spēļu “ZZ Čempionāts” dalībnieki iesāka ar rīta rosmi Majoru pludmalē kopā ar grupu “The Sound Poets”, lai pēcāk iesaistītos daudzveidīgās sportiskās un muzikālās aktivitātēs. Dienas vidū vairāk nekā 2500 dalībnieku devās svētku gājienā, kurā pirmo reizi atraktīvākajam kolektīvam tika pasniegts ceļojošais pilsētas kauss. Visas dienas garumā Horna dārzā spēlēja DJ Monsta un klausāmi citi mūziķi. Plkst. 18.15 dārzu pieskandināja dziesminieks Goran Gora.

Majoru pludmalē uz skatuves kāpa grupa “Triānas Parks”, grupa “Olas” un šī gada Eirovīzijas pārstāvis Justs.

 

 

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Tradicionalais Latvietis Atbildēt

    Kopš Vejonis atbalstija bezdzimuma izdzimteņu sektas Ģenderistu Stambulas konvenciju kas sludina pida-rasismu viņš vairs nav prezidenta vārda cienīgs.

  2. kas tas ir? vai reklāmraksts?

Draugiem Facebook Twitter Google+