Mobilā versija
+7.3°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
11. septembris, 2015
Drukāt

FOTO, VIDEO: Atjaunota ugunsgrēka dēļ Matīsa ielā slēgtā satiksme

Foto - LETAFoto - LETA

Ugunsdzēsēji likvidē ugunsgrēku Matīsa ielā 54, kas izcēlies koka ēkas otrā stāva kāpņu telpā un liesmas nopostījušas otro stāvu, bēniņus un jumtu aptuveni 150 kvadrātmetru platībā.

Rīgā, Matīsa ielā, ir atjaunota satiksme, kas šorīt bija slēgta ugunsgrēka dēļ, aģentūru LETA informēja VP.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā aģentūra LETA noskaidroja, ka ugunsgrēks divstāvu koka ēkā Matīsa ielā patlaban ir lokalizēts, taču glābšanas darbi turpinās.

Jau ziņots, ka ugunsdzēsēji izglābuši trīs cilvēkus, no kuriem viens cietis un ir nodots mediķu aprūpē.

Visticamāk, ugunsgrēks izcēlies ēkas otrā stāva kāpņu telpā. Liesmas postījušas otro stāvu, bēniņus un jumtu. Aptuvenā degšanas platība bijusi 150 kvadrātmetri.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+