Rīgas “Dinamo” sīvā cīņā zaudēja “Ņeftehimik” komandai.

FOTO, VIDEO: “Dinamo” hokejistiem sīkstā Ņižņekamskas komanda atkal izrādās nepārkožams rieksts 0

Rīgas “Dinamo” svētdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) mačā savās mājās “Arēnā Rīga” ar 1:2 (0:1, 1:1, 0:0) zaudēja sīkstajai Ņižņekamskas “Ņeftehimik” komandai, rīdziniekiem nespējot izcīnīt trešo uzvaru pēc kārtas.

8 veidi, kā bērnu izaudzināt par potenciālo psihoterapeita pacientu 13
NATO admirālis atklāj, vai ir pazīmes, ka Krievija tuvākajā laikā plāno iebrukt kādā no NATO valstīm

Vienīgos vārtus mājiniekiem guva Miķelis Rēdlihs, bet tobrīd mājinieki jau zaudēja ar 0:2, pēc tam nespējot panākt neizšķirtu. Miķelim tie bija otrie vārti šajā sezonā.

Rīgas hokejisti pirmajā periodā nerealizēja divus vairākumus, turklāt neizmantoja izgājienu trijatā pret vienu pretinieku. Turpretī “Ņeftehimik” savu iespēju izmantoja, 16 sekundes pirms perioda beigām kā pirmajam atlēkušo ripu savācot Iļdaram Šiksatdarovam un raido to tīklā – 1:0.

Otrā perioda ceturtajā minūtē rīdzinieki vēlreiz nesavāca pie saviem vārtiem Andreja Makarova atsisto ripu un atkal tika sodīti, Raienam Mērfijam panākot jau 2:0 Ņižņekamskas komandas labā. Perioda vidū gan rīdzinieki vienus vārtus atguva. Pēc labas saspēles līdz metienam tukšā pretinieku vārtu stūrī nokļuva Rēdlihs, kurš savu iespēju garām nelaida.

Rīgas "Dinamo" KHL spēlē tiekas ar Ņižņekamskas "Ņeftehimik"

Līdz nākamajam bīstamajam momentam Rīgas komandas izpildījumā bija ilgi jāgaida, turklāt trešā perioda vidū netika izmantots arī nākamais vairākums. Pusotru minūti pirms pamatlaika beigām “Dinamo” nomainīja Makarovu pret sesto laukuma spēlētāju, taču arī tas nedeva rezultātu.

Jau ziņots, ka “Dinamo” trešdien viesos ar 4:3 papildlaikā pārspēja Nursultanas “Baris”, izcīnot otro panākumu izbraukumā. Pēc astoņu zaudējumu sērijas Latvijas komanda uzvarēja trīs no nākamajām četrām spēlēm.

Rīgas klubs ar 12 punktiem 19 spēlēs ieņem pēdējo, 12.vietu Rietumu konferencē un ir šobrīd vājākā vienība līgā. Savukārt “Ņeftehimik” Austrumu konferencē 21 spēlē izcīnījusi 19 punktus, ieņemot astoto vietu.

Latvijas komanda trešdien tiksies ar Čeļabinskas “Traktor”.