Rīgas “Dinamo” jau piekto spēli pēc kārtas palikuši ar sēžamvietu uz ledus.

FOTO, VIDEO: “Dinamo” pārtrauc sausuma periodu, taču turpina zaudēt 0

Rīgas “Dinamo” otrdien pārtrauca vairāk kā 190 minūtes ilgušo “sauso” sēriju, tomēr nespēja izmukt no kārtējā zaudējuma KHL čempionātā, jo savā laukumā ar 1:2 (0:1, 0:0, 1:0, 0:1) papildlaikā cieta neveiksmi pret HK “Soči”.

Notriektā tautumeita 6

Rīdziniekiem šis bija jau piektais zaudējums pēc kārtas, komandai atkal nonākot pēdējā vietā visā līgā, jo tiešā konkurente Minskas “Dinamo” otrdien uzvarēja. “Dinamo” “nomētāja” pretiniekus (36:19), taču ar vārtu gūšanu Ģirta Ankipāna trenētajai komandai joprojām nesekmējas.

Vienīgo ripu mājinieku labā spēles 48.minūtē iemeta krievu leģionārs Aleksandrs Protapovičs. Viņš pārtrauca “Dinamo” “sauso” sēriju, kas bija ilgusi 193 minūtes un 41 sekundi.

Tikmēr viesiem ar precīziem metieniem izcēlās Dmitrijs Lugins un Deivids Rundblads, kurš guva vārtus papildlaika 44.sekundē. Tā gan bija strīdīga epiozde, jo viesi uz pārkāpuma robežas nospēlēja pret Kristapu Sotnieku, kurš pazaudēja ripu. Diemžēl tiesneši pārkāpumu nesaskatīja.

Strīdīga epiozde bija arī otrā perioda izskaņā, kad pēc divu soda minūšu izciešanas laukumā atgriezās Andris Džeriņš. Viņš uztriecās virsū līnijtiesnesim, kurš guva traumu. Tiesnesis pret noraidīto soliņa atradās ar muguru un neredzēja, ka Džeriņš atgriežas laukumā, savukārt uzbrucējam nebija iespēju izvairīties no sadursmes. Neskatoties uz to, Džeriņš saņēma 20 minūšu disciplinārsodu līdz spēles beigām.

Latvijas kluba rindās pēc traumu sadziedēšanas atgriezās komandas kapteinis Lauris Dārziņš un vārtsargs Aleksanders Salāks, kurš atvairīja 17 no 19 metieniem. Salāks pēc ielaistajiem vārtiem papildlaikā neslēpa savu sašutumu, pāris reizes triecot nūju pret vārtu konstrukciju.

Par labāko rīdzinieku rindās tika atzīts Protapovičs, kuram balvu pasniedza Maira Brieža pretinieks boksa supersērijas finālā Juniers Dortikoss.

Rīgas "Dinamo" zaudē HK "Soči" hokejistiem

“Dinamo” ar 33 punktiem 49 spēlēs ir pēdējā līgā, par punktu atpaliekot no Minskas “Dinamo”. Pirmais astotnieks Rietumu konferencē ir jau 23 punktu attālumā, līdz ar to rīdzinieku tikšana Gagarina kausa izcīņā ir tikai teorētiska. Savukārt “Soči” Rietumos ar 48 punktiem 50 mačos ir devītā.

Pēc spēles ar “Soči” Rīgas hokejisti aizvadīs vēl divas mājas spēles, uzņemot Vladivostokas “Admiral” un Novosibirskas “Sibir”.