Ekonomika
Bizness

FOTO, VIDEO: “Draugiem Group” uzņēmums “Printful” atver ražotni Meksikā0


“Draugiem Group” uzņēmuma “Printful” ceturtā ražotne atvērta Meksikā.
“Draugiem Group” uzņēmuma “Printful” ceturtā ražotne atvērta Meksikā.
Publicitātes foto

Lai nodrošinātu aizvien augošo “Printful” klientu pieprasījumu pēc individuāli šūtiem produktiem, atvērta uzņēmuma ceturtā ražotnē Tihuānā (Meksika), kas strādās vienotā sistēmā ar jau divām esošajām ražotnēm ASV un Eiropas ražotni Latvijā, portālam “LA.lv” pastāstīja “Draugiem Group” pārstāvis Jānis Palkavnieks.

“Printful” izpilddirektors Dāvis Siksnāns norādīja, ka individuāli šūtie produkti ir strauji augošs segments un jaunas ražotnes atvēršana ir loģisks solis, lai apmierinātu mūsu klientu pieprasījumu un attīstītos nākotnē.

“Ražošanas jaudu palielināšana arī stiprinās mūsu klientu spēju konkurēt ar globāliem modes un sporta zīmoliem,” gandrīz pusmiljona dolāru investīciju jau ceturtajā ražotnē pamatoja Siksnāns.

Meksikas pilsēta Tihuāna robežojas ar ASV un pateicoties brīvās tirdzniecības līgumam (USMCA) starp ASV, Meksiku un Kanādu, daudzas starptautiskas kompānijas izvēlējušās tieši Tihuānu kā vietu, kur atvērt savas ražotnes.

Ņemot vērā “Printful” klientu vēlmi piedāvāt saviem patērētājiem vietējā ražojuma preces, saglabāsies izvēlēs iespēja norādīt, kurā ražotnē izgatavot konkrētā klienta produkciju.

“Printful” Losandželosas ražotnes vadītājs Dairis Zariņš skaidroja, ka izvēle par labu Meksikai ir gaužām praktiska — atšķirībā no ASV un Eiropas meksikā ir ievērojami vairāk cilvēku ar šūšanas prasmēm. ASV paliek aizvien grūtāk atrast jaunus šuvējus.

“Vadot darbus Losandželosā un redzot, kā ar šuvēju piesaisti sokas Eiropas ražotnē, bija tikai viena iespēja, lai turpinātu atīstīties — doties uz vietām, kur ir labi speciālisti ar vajadzīgajām prasmēm,” sacīja Zariņš.

Viņš piebilda, ka pašiem apmācīt apģērbu apdrukas speciālistus ir salīdzinoši vienkārši, bet šūvējiem jabūt izglītībai un iepriekšējai pieredzei.

Jaunākās ražotnes 1000 kvadrātmetru platībā jau no 5.novembra tiks ražoti “Printful” klientu individuālās šūšanas produkti. Ražotnes aprīkojums un darba apstākļi būs līdzvērtīgi visām pārējām “Printful” ražotnēm. Meksikas ražotnes pirmajā etapā ieguldīti 400 tūkstoši dolāru un darbu sāks 10 speciālisti.

“Printful” ir drukas, šūšanas un piegādes ārpakalpojumu uzņēmums, kas sniedz interneta veikalu īpašniekiem iespēju piedāvāt vairāk nekā 150 dažādus produktus, pašiem neieguldot ražošanas iekārtās.

“Printful” gandrīz 500 cilvēku komanda parūpējas par visiem ar apdruku, produktu uzglabāšanu un piegādi saistītajiem jautājumiem, ļaujot klientiem veltīt laiku biznesa interesantākajai daļai — mārketingam un jaunu dizainu izstrādei.

Šobrīd interneta veikali visā pasaulē izmanto “Printful” risinājumus, lai pilnīgi automātiski apstrādātu savu klientu pasūtījumus, veiktu produktu apdruku un piegādi.

Saistītie raksti

“Printful” piedāvā integrācijas ar 14 dažādām e-komercijas platformām, veikaliem un servisiem. “Printful” klienti kopā pārdevuši vairāk nekā 7 miljonus produktu 200 miljonu dolāru vērtībā.

LA.lv