Ekonomika
Auto un tehnoloģijas

FOTO. VIDEO. “Gada auto” testa dienā notiks jaunā “Kia XCeed un “Ssangyong Korando” Latvijas pirmizrādes0


“Kia Xceed”
“Kia Xceed”
Publicitātes foto

Šo sestdien, 12. oktobrī ar daudzveidīgām aktivitātēm no plkst.11 līdz 18 norisināsies “Latvijas Gada auto testa diena Molā”, kas notiek katru gadu oktobrī, sniedzot iespēju ikvienam doties testa braucienos ar jaunākajiem auto modeļiem Latvijā.

Īpašs notikums šogad būs jaunāko apvidus auto “Kia XCeed un Ssangyong Korando” Latvijas pirmizrādes.

Lavijas gada auto dalībnieki

Izmēģini jaunākos auto modeļus

Ja plānojat iegādāties jaunu auto, tad sestdien testa braucieniem būs pieejams plašs klāsts ar “Latvijas Gada auto 2020” pretendentiem, kā arī citiem jaunākajiem auto modeļiem: “Cupra Ateca”, “Hyundai i30 Fastback N”, “Hyundai Kona”, “Hyundai Santa Fe”, “Kia Proceed”, “Kia Sportage”, “Kia Xceed”, “Mitsubishi ASX”, “Mitsubishi L200”, “Renault Clio”, “Renault Megane RS Trophy”, “Seat Tarraco”, “Ssangyong Korando”, “Škoda Karoq Sportline”, “Škoda Scala”, “Toyota Rav4”, “Volkswagen Passat” un “Volkswagen T-Cross”.

Pie katra automobiļa pārstāvjiem būs iespējams veikt pierakstu testa braucienam konkrētā laikā, tādējādi nebūs jāstāv rindā – savā rezervētajā lakā dodieties ar konkrēto automobili izmēģinājuma braucienā.

Video, kā šis pasākums notika pērn.

Varēs piedalies veiklības braucienā ar “Suzuki Swift” un laimēt to uz nedēļas nogali. Turklāt ātrākais rezultāts tiks pie šī paša auto uz nedēļas nogali ar pilnu degvielas tvertni.

Būs arī elektroauto

Saistītie raksti

Gada auto teltī būs apskatāms elektroauto “Volkswagen e-Golf” un “Kia Soul”. Turklāt varēs saņemt atbildes uz interesējošajiem e-mobilitātes jautājumiem.

Paredzēti arī drošas braukšanas semināri un paraugdemonstrējumi.

Par drošības jostu lietošanu sestdien izglītos CSDD. Caur personīgo pieredzi varēs pārliecināties par drošības jostu lietošanas nepieciešamību automobilī. Būs arī “reibuma brilles”.

LA.lv