Eiropas čempionāta finālturnīra spēle basketbolā starp Latvijas un Serbijas valstvienībām ”Ulker” arēnā Stambulā.

FOTO, VIDEO: Latvija tur saspringumā olimpisko vicečempioni Serbiju 0

Latvijas vīriešu basketbola izlase Eiropas čempionāta finālturnīra pirmajā mačā piektdien ar rezultātu 82:92 (24:21, 23:24, 13:20, 22:27) līdzīgā cīņā piekāpās Riodežaneiro olimpisko spēļu vicečempionei Serbijai.

Krievija uzbrūk Ukrainai ar “brīnumieroci”. Ar to varētu tikt galā tikai F-16 144
“Viņi ir gatavi uz visādām neģēlībām.” Kas mudinātu Putinu pieņemt lēmumu uzbrukt NATO?
VIDEO. “Bēdz prom!” Kārsavā iereibusi kompānija bēg no policijas un smejas par vadītāja nonākšanu policijas rokās 43

Pirmajā puslaikā Latvijas izlasei bija gan 12 punktu vadība, gan arī septiņu punktu deficīts, bet otrajā spēles daļā gandrīz nepārtraukti neliels pārsvars bija Serbijai, kas grūtā cīņā arī noturēja uzvaru. Vairāk nekā astoņu punktu pārsvaru Serbija pirmoreiz panāca vien noslēdzošajā minūtē.

Mačs izcēlās ar skrupulozu tiesāšanu, kas daudzus spēlētājus nostādīja uz piezīmju normas, kā arī augumā garākā Serbijas izlase ievērojami dominēja cīņā zem Latvijas izlases groza.

Latvijas izlasē rezultatīvākais ar 23 punktiem un sešām rezultatīvām piespēlēm bija Dairis Bertāns, kurš 11 no tiem sameta jau pirmajā ceturksnī.

Vēl 18 punkti un un četri bloķēti metieni bija Eiropas čempionāta debitantam Kristapam Porziņģim, kamēr ar 16 punktiem un sešām atlēkušajām bumbām izcēlās Dāvis Bertāns.

Savukārt Serbijai ar 30 punktiem izcēlās Bogdans Bogdanovičs, 14 punkti un desmit atlēkušās bumbas bija Milanam Mačvanam, bet 13 punktus iemeta Bobans Marjanovičs.