Rīgas “Dinamo” hokejisti otro dienu pēc kārtas demonstrēja labu hokeju un izcīnīja uzvaru.

FOTO, VIDEO: Rīgas “Dinamo” izcīna pārliecinošāko uzvaru sezonā un pamet pēdējo vietu 0

Rīgas “Dinamo” vienība piektdien savā laukumā izcīnīja pārliecinošāko uzvaru šosezon, pametot pēdējo vietu KHL čempionāta Rietumu konferencē un visā līgā.

7 produkti, kas visiem šķiet veselīgi, taču patiesībā tādi nav 16
TESTS. Jūsu īkšķu novietojums, sakrustojot pirkstus, atklāj daudz par jūsu personību
“Pasažieriem bez sejas maskas var tikt atteikta iekāpšana transportlīdzeklī!” Paziņojums autobusa salonā samulsina braucēju 55

Rīdzinieki “Arēnā Rīga” parādīja atzīstamu sniegumu un ar 4:0 (1:0, 1:0, 2:0) uzvarēja šosezon labu sniegumu demonstrējošo Maskavas apgabala “Vitjaz”, kas Rietumu konferencē ir augstajā trešajā vietā.

Līdz ar panākumu, rīdzinieki turnīra tabulā pakāpās uzreiz par divām pozīcijām un tagad ieņem desmito vietu Rietumu konferencē. “Dinamo” uzvarējusi divās spēlēs pēc kārtas, bet pie punktiem tikusi četros mačos pēc kārtas.

“Dinamo” vārtos lielisks bija Aleksanders Salāks, kurš atvairīja 28 pretinieku metienus un otro reizi sezonā palika “sausā”.

Tikmēr vārtus guva Kārters Eštons, Gints Meija, Ņikita Setdikovs un Andris Džeriņš. Setdikovs un Džeriņš izcēlās otro spēli pēc kārtas, pirmajam no viņiem piektdien nopelnot arī rezultatīvu piespēli. Tāpat rīdzinieku sastāvā debitēja Kirils Sļepecs.

Rīgas "Dinamo" uzvar Maskavas apgabala "Vitjaz" hokejistus

Ģirta Ankipāna trenētā komanda ceturtdien ar 3:1 uzvarēja Maskavas “Spartak”, taču pret “Vitjaz” nevarēja just, ka komanda aizvada otro maču divās dienās. Rezultāts tika atklāts 11.minūtē, kad pēc Oskara Bārtuļa uzmetiena pa vārtiem Eštons mainīja ripas lidojuma virzienu un panāca 1:0.

“Dinamo” komandai iepriekš ar vairākuma realizāciju pagalam neveicās, jo iepriekšējās 20 iespējas netika izmantotas.

Pārsvaru eleganti dubultoja Gints Meija, kurš esot aiz pretinieku vārtiem, strauji sabremzēja, tā apmānot “Vitjaz” vārtsargu Iļju Ježovu, pēc tam no aizvārtes raidot ripu vārtu stūrī.

Grūts brīdis mājiniekiem bija trešā perioda pirmajā pusē, kad neilgi nācās spēlēt arī trijatā, taču izturot mazākumā, spēles 49.minūtē Setdikovs eleganti apspēlēja Ježovu, ieslidinot ripu vārtos, panākdams jau 3:0.

Jau astoņas minūtes pirms pamatlaika beigām “Vitjaz” vairākumā nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, taču šis solis nepalīdzēja, jo minūti vēlāk Džeriņš ieraidīja ripu tukšos vārtos.

“Bija laba un skatāma spēle ar skaistiem vārtiem. Komanda šobrīd spēlē ar pārliecību, un tā tik jāturpina. Vārtsargs pavilka, nospēlēja mazākums un vairākums – visas komponentes salikās,” pēcspēles preses konferencē teica Ankipāns.

Šobrīd Rīgas klubs ar 22 punktiem 28 spēlēs ieņem desmito vietu Rietumu konferencē. Tikpat punktu ir Minskas “Dinamo” un Čerepovecas “Severstaļ”, taču viņi pamatlaikā izcīnījuši mazāk uzvaru.

Šī “dinamiešiem” bija trešā no piecām mājas spēlēm. Svētdien tiks uzņemti HK “Soči” vienība, bet nākamnedēļ Rīgā viesosies Miks Indrašis un Maskavas “Dinamo”.