×
Mobilā versija
+14.0°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
30. novembris, 2015
Drukāt

FOTO, VIDEO: Spēcīgais vējš slimnīcai Ventspilī norauj jumtu (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Spēcīgais vējš Ventspilī Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas ēkai norāvis daļu jumta seguma vairāk nekā 1000 kvadrātmetru platībā un tas nokritis uz automašīnām, kurās tobrīd nav bijuši cilvēki.

Ventspilī Ziemeļkurzemes reģionālajai slimnīcai spēcīgais vējš pirmdienas norāvis daļu jumta seguma vairāk nekā 2000 kvadrātmetru platībā, un tas nokrita uz automašīnām, informē VUGD pārstāve Viktorija Gribuste.

Automašīnās cilvēki nav atradušies. Gribuste uzsvēra, ka slimnīcas personālam un pacientiem apdraudējums nav un līdz ar to nav nepieciešama evakuācija. Notikuma vietā strādā glābēji.

Pašvaldības SIA “Ventspils nekustamie īpašumi” pārstāvis informē, ka šobrīd tiek veikta atlikušā jumta seguma daļas nostiprināšana, kā arī tiek veikta inženierkomunikāciju tehnisko caurumu aizvēršana, lai novērstu mitruma izplatīšanos. Turpinās stāvlaukuma attīrīšana.

Atbildīgie dienesti par komunikāciju darbu  – SIA “Volts” un “Caverion” – pārbaudījuši elektroapgādes un ventilācijas sistēmas.

Glābšanas darbos avārijas seku novēršanai iesaistīti ~ 40 cilvēki, tai skaitā VUGD un lielākie Ventspils būvniecības uzņēmumi. Slimnīcas valde izsaka pateicību SIA “Samrode” un SIA “Ostas celtnieks” par atsaucību un nekavējošu ierašanos Ventspils slimnīcā, lai piedalītos vētras postījumu likvidēšanā.

Jumta segums tika norauts korpusam, kurā atrodas ginekoloģijas, dzemdību un intensīvās terapijas nodaļas. Vēja brāzmas Ventspilī 30. novembra rītā sasniedza 34 m/s, kas vairāk kā par 10 m/s pārsniedz iepriekšējās VĢMC prognozes. Pieeja slimnīcas ēkai ir daļēji norobežota, pacientiem slimnīca ir pieejama pa centrālo slimnīcas ieeju – no Vasarnīcu ielas puses.

Kopumā pirmdien līdz plkst.8 glābēji saņēmuši četrus izsaukumus saistībā ar lielā vēja radītajiem postījumiem – visi izsaukumi saņemti no Ventspils novada, kur trijos gadījumos koki bija pārkrituši pār ceļa braucamo daļu un vienā gadījumā ēkai norauta daļa jumta seguma.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. TV varēja lsabi redzēt ,no kādiem mēsliem tas jumts taisīts-daažādas plēves ,kārtīgu dēļu vietā pussapuvušu šāļu atgriezumi Es pat uz malkasšķūnīša tādu jumtu neliktu. Kas tas par jumtu ,ko var noraut vējš ar 30m/sek/ Kārtējais celtnieku ”veiksmes stāsts”

Draugiem Facebook Twitter Google+