×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.5°C
Alberts, Madis
Svētdiena, 17. jūnijs, 2018
25. jūlijs, 2014
Drukāt

Foto: desmitiem žiguļu dodas braucienā pa Latviju (5)

Foto: LETAFoto: LETA

"VAZ" automašīnas un to īpašnieki pulcējas pie Rīgas radio un televīzijas torņa, lai dotos braucienā "VAZ Vasara 2014", kas vedīs cauri Latvijai visā Daugavas garumā - no Rīgas līdz Pāterniekiem.

No piektdienas, 25.jūlija, līdz 27.jūlijam norisināsies pasākums “VAZ Vasara 2014”, kura laikā gar Daugavu dosies dučiem VAZ auto. Pasākuma mērķis ir pulcēt šīs markas automašīnu īpašniekus un arī parādīt, ka vecie automobiļi arī šodien ir pilnvērtīgi spēkrati un tai pat laikā – arī antīkas vērtības, ziņo LETA.

Brauciena “VAZ Vasara 2014” maršruts vedīs cauri Latvijai visā Daugavas garumā – no Rīgas līdz Pāterniekiem. Pasākumam starts dots piektdien no rīta pie Mangaļsalas mola Rīgā. Daļa dalībnieku vēlāk pievienojās pie Televīzijas torņa, bet pēcpusdienā auto parāde būs vērojama Ogrē un Skrīveros.

Sestdien, 26.jūlijā, ceļš vedīs caur Pļaviņām, Jēkabpili un Līvāniem līdz Daugavpilij, kur dalībnieki apmeklēs Daugavpils skrošu rūpnīcu un izies ekskursiju pa Daugavpils cietoksni. Savukārt svētdien tiks mērots atlikušais ceļš līdz Pāterniekiem.

Pasākuma noslēgums paredzēts Daugavpilī, kartingu trasē “Blāzma”. Tur automašīnu īpašnieki un to līdzbraucēji varēs atpūsties pēc garā ceļa un sacensties veiklībā, kā arī pārbaudīt savas un savu spēkratu spējas.

Žiguļu braucienu “VAZ vasara” rīko Latvijas VAZ klubs “www.vazi.lv”. Šis ir jau trešais šāda veida pasākums, kas, spriežot pēc augošā dalībnieku skaita, ar katru gadu kļūst arvien populārāks. Paredzams, ka pasākumā piedalīsies ap 40 VAZ markas auto.

Pagājušajā gadā “VAZ Vasara 2013” maršruts veda gar jūras piekrasti no Ainažiem līdz Rucavai, kurā piedalījās 41 automašīna un 99 dalībnieki, un tika veikti 650 kilometri.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Auto ar 4 pārnesumiem ir labs, ja nevajag braukt ātrāk par 60 km/h, nez kādēļ visus garos gadus neviens nespēja Žigulim uzkonstruēt 5-pakāpju kārbu?

  2. Es gan tajā krievu hlamā atpakaļ nekāptu.Bet cilvēkiem nostaļģija…

Draugiem Facebook Twitter Google+