×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
30. maijs, 2014
Drukāt

Foto: zoodārza ronis Puika rāda savas prasmes basketbolā

Foto: LETAFoto: LETA

Pelēkais ronis "Puika" "pārbaudes turnīra" basketbolā laikā Rīgas Zooloģiskajā dārzā starp "Puiku" un Latvijas čempioniem, basketbola komandas "Ventspils" spēlētājiem.

Piektdien Rīgas zooloģiskā dārza apmeklētājiem bija iespēja pārliecināties par pelēkā roņa Puikas basketbola prasmēm.

Kā norādīja zoodārzā, 17 gadus vecais pelēkais ronis Puika Latvijā populārajā bumbas spēlē trenējas vismaz astoņus gadus. Ronis zoodārza roņu baseinā pārbaudes turnīrā basketbolā sacentās ar Latvijas čempioniem “BK Ventspils” līderiem Jāni Timmu, Kristeru Zeidaku un Māri Gulbi.

Sacensību programmā bija bumbas pārvaldīšanas meistarības pārbaude ūdenī un uz sauszemes, kā arī bumbas triekšana grozā no augšas.

Zoodārzā atzīmēja, ka pelēkais ronis Puika pārliecinoši uzskatāms par vienu no “mācītākajiem” pelēkajiem roņiem Eiropā. Viņš gatavs izpildīt vairāk nekā 30 dažādas komandas, ieskaitot tādus sarežģītus trikus kā futbola un basketbola spēle, gleznošana, dejošana, dziedāšana un “glābšana” ar glābšanas riņķi.

Viņa priekšnesumus, sākot no sestdienas, 31. maija, ik dienu plkst. 14 varēs vērot arī visi zoodārza apmeklētāji. “Jāpiezīmē, ka šis nav uzskatāms par roņu dresūras sasniegumu. Puika ar sajūsmu cenšas izpildīt dažādas komandas. Tādā veidā viņš izklaidējas un kliedē garlaicību, kas ir katra zoodārza iemītnieka lielākā bēda,” norāda zoodārzā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+