×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.6°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
15. jūnijs, 2015
Drukāt

FOTO: Zviedrijas kroņprincese Viktorija Jūrmalā satiek Pepiju

Foto- LETAFoto- LETA

Zviedrijas kroņprincese Viktorija pie Jūrmalas kultūras centra saveicinās ar bērniem, kur notiek Pepijas Garzeķes dzimšanas dienas svinības.

Pirmdien Zviedrijas kroņprincese Viktorija viesojās Jūrmalā, kur pie Jūrmalas kultūras centra satikās ar bērniem, kuri svinēja Pepijas Garzeķes dzimšanas dienu, liecina aģentūras LETA rīcībā nonākušās fotogrāfijas.

Kultūras centrā kroņprincese arī aplūkoja Zviedrijas Institūta veidoto ceļojošo izstādi “Aci pret aci ar klimatu”, kurā izstādīti piecu Zviedrijas mākslinieku un karikatūristu darbi, parādot saistošu un vienlaikus satraucošu skatījumu uz klimata pārmaiņām pasaulē.

Viesošanās Latvijā galvenais iemesls gan nebija satikšanās ar Pepiju vai izstādes apskatīšana, bet gan Eiropas Savienības stratēģijas Baltijas jūras reģionam veltītā ikgadējā foruma atklāšana Dzintaru koncertzālē, vēsta portāls jurmala.lv. Forumu viņa atklāja kopā ar Latvijas Republikas Ministru prezidenti Laimdotu Straujumu, Ārlietu ministrijas parlamentāro sekretāri Zandu Kalniņu-Lukaševicu un Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieci Ritu Sproģi.

Forums veltīts Baltijas jūras reģiona konkurētspējas un digitālās saziņas pakalpojumu pilnveidošanai un stratēģijas nākotnes iezīmēšanai. Forums plānots kā viens no lielākajiem Latvijas prezidentūras ES Padomē pasākumiem, pulcējot vairāk nekā 600 dalībnieku.

Kroņprincese Viktorija satikās arī ar Jūrmalas pašvaldības delegāciju, lai pārrunātu ilgtspējīgas attīstības un vides aizsardzības jautājumus Baltijas jūras valstu kontekstā.

Šī ir jau otrā Zviedrijas kroņprinceses Viktorijas vizīte Latvijā. Pērn septembrī Viņas Karaliskā Augstība bija ieradusies vienas dienas vizītē Rīgā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+