Mobilā versija
+4.3°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
8. septembris, 2015
Drukāt

Fotografē lasītājs: Auto ietriecas Vērgales pagasta robežakmenī

Foto - Rudīte BērziņaFoto - Rudīte Bērziņa

“Ceļu malās ļoti redzamā vietā jāatstāj sadauzīto mašīnu vraki – par brīdinājumu citiem autovadītājiem – un klāt jāpieraksta: vadītājs brauca tik un tik promiļu reibumā, par tik un tik pārsniedza ātrumu, un avārijā cieta tik un tik cilvēki,” piezvanījis “LA” redakcijai, pirmdien ierosināja Dobeles novada iedzīvotājs Jānis Greijers.

Bet to, kā izskatījās sestdien vakarpusē avārijas vietā Pāvilostas novadā, Vērgales pagastā pie pagrieziena uz Vērgales centru, nofotografējusi Rudīte Bērziņa. Viņa raksta: ” Akmenī, kurā iegravēts Vērgales vārds un pagasta gadaskaitli, bija ieskrējusi automašīna. Tajā vietā ceļš ir ar līkumu un pretim akmenim lēzens grāvītis, apkārt plaša pļava. Svešiniekiem, kas ceļu nepārzina, reizēm gadās ieslīdēt, kad ziemā ceļš ir sniegā un apledojis.” Kā redzams, rudens sākums nav izņēmums!

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (70)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+