Mobilā versija
+12.5°C
Ādolfs, Ilgonis
Otrdiena, 26. septembris, 2017
26. janvāris, 2015
Drukāt

Fotografē lasītājs: Odziņas ar ziemas pūdercukuru

Foto - Rudīte BērziņaFoto - Rudīte Bērziņa

Arī ziemai sava pavārgrāmata. Desertā – odziņas ar baltu pūdercukuru!

Pievienot komentāru

Harijs Tumans: Kā savaldīt "ciklopus" un pasargāt valsts intereses (7)Gaidot valsts simtgadi, dažādu šim svarīgajam notikumam veltīto pasākumu un ieceru saraksts kļūst aizvien garāks.
Lasītāju aptauja
Ērika Oša zīmējums
Ēriks Ošs. Partiju rašanās rudens

Līdz vēlēšanām atlicis gads un pāris nedēļas (13. Saeimas vēlēšanas notiks 2018. gada 6. oktobrī), un politiķi steidz dibināt jaunus politiskos spēkus. Likums nosaka, ka Saeimas vēlēšanās var piedalīties partijas, kas dibinātas vismaz gadu pirms vēlēšanām. Pagājšnedēļ Ventspilī bijusī Reformu partijas biedre Inga Antāne ar domubiedriem nodibināja partiju “Laiks pārmaiņām”. Augusta beigās tika nodibināta partija “Kustība Par”. Septembra sākumā bija plānota arī no “Vienotības” aizgājušā politiķa Valda Šakara veidotās partijas “Mūsu zeme – Latvija” dibināšana, tomēr pagaidām tai neesot izdevies savākt partijas dibināšanai nepieciešamos 200 biedrus. Savukārt 12. Saeimas deputāts Edvards Smiltēns pēc “Vienotības” pamešanas ar savu organizāciju “Sabiedrību centriskai politikai” plānojot startēt kopā ar Latvijas Reģionu apvienību.

Kā raugāties uz jaunizstrādāto izglītības saturu skolām?
Egils Līcītis: Un visi raksta prezidentamBet tad uzrodas vēstuļu draugi, kurus Vējonis nemaz negrib par vēstuļu draugiem, un sarakstīšanās ar tādiem nedara godu augstiem amatvīriem.
Viss var būt taisnība, izņemot to, kas tiek drukāts (19)Sudrabas komisijā žurnālistu organizācijas viena otru apsmidzina ar indīgām ķimikālijām
Draugiem Facebook Twitter Google+