Mobilā versija
+4.2°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
28. septembris, 2016
Drukāt

Fotografē Latvijai!

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ilustratīvs foto

Gatavojoties Lāčplēša dienai un gaidāmajai Latvijas simtgadei 2018. gadā, jaunieši vecumā no 15 līdz 20 gadiem aicināti piedalīties Saeimas rīkotajā fotokonkursā “Es savai Tēvzemei…”.

Tā uzvarētāji gūs iespēju apmeklēt Ādažu militāro garnizonu, kā arī saņems pārsteiguma balvas. Konkursam var pieteikt fotogrāfijas, kurās attēlotas jauniešu aktivitātes, kas stiprina Latviju, piemēram, darbošanās izglītojošos un radošos projektos, nevalstiskajās organizācijās, labdarības pasākumos, brīvprātīgajā darbā, vides sakopšanā, kā arī Latvijas valsts svētku un to svinēšanas tradīcijas. Katrs konkursa dalībnieks var iesniegt ne vairāk kā trīs digitālas fotogrāfijas. Darbam jānorāda arī nosaukums. Ja autors vēlas, var pievienot arī idejas aprakstu, kas nepārsniedz 300 rakstu zīmes. Desmit labākos konkursam pieteiktos darbus izstādīs Saeimas namā, atzīmējot Lāčplēša dienu. Konkursā uzvarējušo autoru fotogrāfijas publicēs arī Saeimas mājaslapā, kā arī Jaunsardzes un informācijas centra tīmekļa vietnē. Darbi līdz 27. oktobrim jāsūta pa e-pastu konkurss@saeima.lv, norādot autora vārdu, uzvārdu, vecumu, mācību iestādi un kontaktinformāciju.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteni (1)Kāda veida noziedzīgus nodarījumus un cik bieži izdara psihiski slimas personas, nezina pat atbildīgās amatpersonas.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (26)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+