Mobilā versija
+3.8°C
Zane, Zuzanna
Svētdiena, 19. februāris, 2017
28. septembris, 2016
Drukāt

Fotografē Latvijai!

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ilustratīvs foto

Gatavojoties Lāčplēša dienai un gaidāmajai Latvijas simtgadei 2018. gadā, jaunieši vecumā no 15 līdz 20 gadiem aicināti piedalīties Saeimas rīkotajā fotokonkursā “Es savai Tēvzemei…”.

Tā uzvarētāji gūs iespēju apmeklēt Ādažu militāro garnizonu, kā arī saņems pārsteiguma balvas. Konkursam var pieteikt fotogrāfijas, kurās attēlotas jauniešu aktivitātes, kas stiprina Latviju, piemēram, darbošanās izglītojošos un radošos projektos, nevalstiskajās organizācijās, labdarības pasākumos, brīvprātīgajā darbā, vides sakopšanā, kā arī Latvijas valsts svētku un to svinēšanas tradīcijas. Katrs konkursa dalībnieks var iesniegt ne vairāk kā trīs digitālas fotogrāfijas. Darbam jānorāda arī nosaukums. Ja autors vēlas, var pievienot arī idejas aprakstu, kas nepārsniedz 300 rakstu zīmes. Desmit labākos konkursam pieteiktos darbus izstādīs Saeimas namā, atzīmējot Lāčplēša dienu. Konkursā uzvarējušo autoru fotogrāfijas publicēs arī Saeimas mājaslapā, kā arī Jaunsardzes un informācijas centra tīmekļa vietnē. Darbi līdz 27. oktobrim jāsūta pa e-pastu konkurss@saeima.lv, norādot autora vārdu, uzvārdu, vecumu, mācību iestādi un kontaktinformāciju.

Pievienot komentāru

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (9)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (5)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+