×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
23. novembris, 2016
Drukāt

Fotogrāfijas dēļ 5. klases skolniece uzbrūk klasesbiedram; iejaucas likumsargi (3)

Foto RPPFoto RPP

Vakar, 22.novembrī, Rīgas pašvaldības policijas (RPP) Vidzemes pārvaldes darbinieks, nodrošinot sabiedrisko kārtību pie izglītības iestādes, saņēma informāciju no skolas medmāsas par kādu nesen notikušu konfliktu starp vairākiem skolniekiem, imformēja RPP.

Sieviete norādīja uz zēnu, kuram bija saskrāpēta seja. No skolnieka nesen gūtajām brūcēm pilēja asins. Medmāsa paskaidroja, ka brūces tūliņ apkops un, ka nav nepieciešams izsaukt Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu.

Pēc brūču apkopšanas zēns pastāstīja, ka viņu saskrāpējusi klasesbiedrene, kura pie matemātikas kabineta pozējusi, viņš ar draugu no kabatas izņēmis telefonus un nofotografējis meiteni. Klasesbiedrenei tas neesot paticis un viņa gājusi zēniem atņemt mobilās ierīces.

Zēns savu telefonu atdevis klasesbiedram, kuram izdevies aizbēgt, savukārt viņu meitene nogāzusi zemē un sākusi skrāpēt seju.

Par notikušo informēta cietušā māte, kura pēc neilga laika ieradās skolā. Sieviete izteica vēlmi rakstīt iesniegumu par meitenes darbībām, lai ar viņu sāktu strādāt psihologs. Pašas vaininieces māti neizdevās sazvanīt.

No konfliktā iesaistītajiem bērniem pieņemti rakstveida paskaidrojumi. Darbu ar bērniem pārņēma sociālais pedagogs.

Lietas materiāli nosūtīti RPP Bērnu likumpārkāpumu nodaļas darbiniekiem izvērtēšanai.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. tā tam tupajam āzim vajadzēja Atbildēt

    Malacis meitene!

  2. nesmīdiniet pagastu Atbildēt

    jēs vēl noliekat poličus pie zīdaiņu nama

  3. Ir gan mīkstais.Bet meitentiņš ir labais!

Draugiem Facebook Twitter Google+