Uncategorized

Fotogrāfs Valts Kleins uz šķiršanās sliekšņa ar savu 16 gadus jaunāko sievu 4

Foto – Facebook.com

Par šķiršanos sociālajos tīklos paziņojis pazīstamais fotogrāfs, fotostudijas “Secret Garden Studio” dibinātājs Valts Kleins (56). Tas noticis vien deviņas dienas pēc viņa sievas atzītās arhitektes Rasas Kleinas 40. dzimšanas dienas.

Kā vēsta žurnāls “Kas Jauns”, ar arhitektu biroja “Saals” dibinātāju un līdzīpašnieci Rasu Kalniņu pirmoreiz Valts sastapies pirms četriem gadiem un, kā pats izteicies, Rasa viņa profesionālajā dzīvē ir pirmais gadījums, kad viņš ļāvies pārkāpt robežas un ļauties attiecībām ar modeli. Divarpus gadus pēc pirmās satikšanās 2015. gada 17. decembrī viņi apprecējās. Valtam no iepriekšējām attiecībām ir divi pieauguši dēli, bet Rasai – septiņpadsmitgadīga meita.

Vēl pirms mēneša intervijā žurnālam “Mājas Viesis” fotogrāfs atklāja, ka savulaik saņēmis uzdevumu nofotografēt Rasu žurnāla “Latvijas Arhitektūra” vāka bildei un tad arī saskatīšanās notikusi. Bet pirms nedēļas savā Facebook profilā Valts Kleins rakstīja: “Šī, protams, nav īstā vieta un laiks, kur izpausties, bet visiem dizaina mīļotājiem gribu darīt zināmu, ka Valts un Rasa izskatījās publiskajā telpā sasodīti labi. Tomēr tam bija savas blaknes, kas šo modeli padarījušas kroplīgu. Sorry visiem, kurus Tas interesē. Lūdzu nekomentēt. Padies par sapratni.”

“Kas Jauns” arī novērojis, ka vairākas dienas pēc šķiršanās informācijas publiskošanas, citi fotogrāfa ieraksti liecinājuši, ka viņš laiku pavadījis ne gluži skaidrā prātā. Lūk, viena no Valta Kleina tolaik izteiktajām pārdomām: “Dzīvot maksimās. Uz pilnu jaudu. Tas nav viegli. Tas ir neprātā skaisti. Un neprātā vientuļi. Tam ir blaknes. Šaušalīgas Tomēr. Reiz to pieredzējušais vairs nekad nespēs rāpot tārpa dzīvi. Tāds esmu. Un nezinu nevienu, kuram man būtu jālūdz piedošanu par to.”

Šobrīd abu Facebook profila informācijā attiecību statusa ailītē lasāms – šķīries.

LA.lv