×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.0°C
Marija, Marika, Marina
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
25. aprīlis, 2017
Drukāt

Fotogrāfs Valts Kleins uz šķiršanās sliekšņa ar savu 16 gadus jaunāko sievu (4)

Foto - Facebook.comFoto - Facebook.com

Par šķiršanos sociālajos tīklos paziņojis pazīstamais fotogrāfs, fotostudijas “Secret Garden Studio” dibinātājs Valts Kleins (56). Tas noticis vien deviņas dienas pēc viņa sievas atzītās arhitektes Rasas Kleinas 40. dzimšanas dienas.

Kā vēsta žurnāls “Kas Jauns”, ar arhitektu biroja “Saals” dibinātāju un līdzīpašnieci Rasu Kalniņu pirmoreiz Valts sastapies pirms četriem gadiem un, kā pats izteicies, Rasa viņa profesionālajā dzīvē ir pirmais gadījums, kad viņš ļāvies pārkāpt robežas un ļauties attiecībām ar modeli. Divarpus gadus pēc pirmās satikšanās 2015. gada 17. decembrī viņi apprecējās. Valtam no iepriekšējām attiecībām ir divi pieauguši dēli, bet Rasai – septiņpadsmitgadīga meita.

Vēl pirms mēneša intervijā žurnālam “Mājas Viesis” fotogrāfs atklāja, ka savulaik saņēmis uzdevumu nofotografēt Rasu žurnāla “Latvijas Arhitektūra” vāka bildei un tad arī saskatīšanās notikusi. Bet pirms nedēļas savā Facebook profilā Valts Kleins rakstīja: “Šī, protams, nav īstā vieta un laiks, kur izpausties, bet visiem dizaina mīļotājiem gribu darīt zināmu, ka Valts un Rasa izskatījās publiskajā telpā sasodīti labi. Tomēr tam bija savas blaknes, kas šo modeli padarījušas kroplīgu. Sorry visiem, kurus Tas interesē. Lūdzu nekomentēt. Padies par sapratni.”

“Kas Jauns” arī novērojis, ka vairākas dienas pēc šķiršanās informācijas publiskošanas, citi fotogrāfa ieraksti liecinājuši, ka viņš laiku pavadījis ne gluži skaidrā prātā. Lūk, viena no Valta Kleina tolaik izteiktajām pārdomām: “Dzīvot maksimās. Uz pilnu jaudu. Tas nav viegli. Tas ir neprātā skaisti. Un neprātā vientuļi. Tam ir blaknes. Šaušalīgas Tomēr. Reiz to pieredzējušais vairs nekad nespēs rāpot tārpa dzīvi. Tāds esmu. Un nezinu nevienu, kuram man būtu jālūdz piedošanu par to.”

Šobrīd abu Facebook profila informācijā attiecību statusa ailītē lasāms – šķīries.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Pag, tad Rasai meita piedzima, kad viņai bija 13?

  2. Jā. Agrāk ja negribēju zināt Priv. dzīves ziņas, viņas neiznāju. Jo nelasiju dzeltenos medijus. Vai dzeltenais uzbrūk un izplešas telpā? Par šādu laulību neiznāju.
    Diemžēl paralēli dzelteno ziņu izplatībai NEAUG sabiedrības morāle un pāru un ģimeņu stabilitāte.
    Jo ar otru roku tas pa mediju kanāliem tiek grauts. Tā ka ja gribam lai ir pastāvīgi pāri, ir jāsāk runāt par apzinātu ģimenes gruajošas politikas atgrūšanu un izstumšanau no mūsu sabiedrības. Par skandālu celšanu un pieprasīšanu atmaskot, no kurienes tas tyiek iepludināts un kas ir darītāji.

  3. Nav saprotams , kāpēc tas būtu visai pasaulei jāzina ?

Draugiem Facebook Twitter Google+