×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
18. marts, 2013
Drukāt

Fotokonkursā “Mana pārsteidzošā Latvija” uzvar madoniete Aina Karavaičuka

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Kanāla “National Geographic” rīkotajā fotokonkursā “Mana pārsteidzošā Latvija” uzvarējusi madoniete Aina Karavaičuka, kas savā īpašuma saņēma organizatoru sarūpēto galveno balvu – jauno fotokameru “Sony NEX-5R”.

Kā pastāstīja kanāla pārstāvis Edgars Vilcāns, madonietes fotogrāfiju ar nosaukumu “Mani pārsteidza” žūrija atzina par labāko no teju 700 konkursā iesūtītajiem fotoattēliem.

“Fotogrāfijā redzama brīnišķīga Latvijas ziemas ainava, taču ne tikai! Atšķirībā no citām konkursa bildēm, šajā fotoattēlā līdzās dabai parādās cita dimensija – cilvēka dzīve. Fotogrāfijā redzamais traktors un uz tā “pannas” sēdošais cilvēks lieliski papildina ainavu. Fotogrāfija iespiežas atmiņā, jo tajā ir pārsteiguma moments, noslēpums, ” žūrijas komisijas izvēli skaidroja žūrijas pārstāvis fotogrāfs Jānis Deinats.

Aina Karavaičuka ir Bērzaunes pagasta SIA “Upmaļi A” saimniece. Fotografēšana ir viņas vaļasprieks. Karavaičuka, kas sevi dēvē par fotomednieci, jau agrāk tikusi pie balvām fotokonkursos. Bērzaunes pagastā un Madonas pilsētā bijušas arī Karavaičukas fotodarbu izstādes.

Balvas saņemšanas pasākumā Karavaičuka neslēpa saviļņojumu un pārsteigumu. “Liels prieks, pat vārdu trūkst! Šī balva man ir tikpat negaidīta kā traktors manā fotogrāfijā. Es toreiz fotografēju dabas ainavu, kad piepeši nezin no kurienes iznira šis interesantais objekts,” smaidot atceras azartiskā mirkļa medniece.

Fotokonkursā “Mana pārsteidzošā Latvija”, kas norisinājās sadarbībā ar “Sony”, kopumā tika iesniegti 686 darbi. Tos vērtēja fotogrāfs Jānis Deinats, žurnāla “National Geographic” galvenais redaktors Rimants Ziedonis, vides pētnieks Māris Olte, dabas fotogrāfs un biologs Māris Kundziņš un TV ziņu moderatore Kristīne Garklāva.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+