×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
24. jūlijs, 2012
Drukāt

Fotokonkurss “Mana neparastā dobe”

 

ziedi_dobeLatvijas dārzkopji un ziedu mīļotāji kļūst arvien radošāki – apceļojot Latviju, bieži vien iespējams novērot, ka rūpīgi kopti ir ne tikai piemājas dārziņi, bet arī skaistas, neparastas dobes un ziedu kastes, kas izveidotas blakus namdurvīm, uz balkoniem, pie ēku sienām vai kādās neparastākās vietās.

“Latvijas Avīze” sadarbībā ar lielveikalu tīku “Maxima” aicina ikvienu dalīties savos radošajos risinājumoes arī ar citiem – piedalīties fotokonkursā, nofotografējot un iesūtot savas neparastās dobes attēlu un aprakstu.

Tā var būt interesantas formas dobe, kas izveidota uz zemes vai kādā objektā – automašīnas riepā, zābakā, stikla burkā vai cita veida risinājumā. Galvenais, lai fotogrāfijā būtu redzams saimnieka radošās pieejas rezultāts. Uzņemtās bildes lūdzam sūtīt uz epastu bildes@la.lv līdz 17. augustam ar norādi “Mana neparastā puķu dobe”. Līdz ar iesūtīto atttēlu lūdzam norādīt arī savu vārdu, uzvārdu un kontaktinformāciju, lai varam sazināties ar uzvarētājiem.

Apkopojot konkursam iesūtītās fotogrāfijas, žūrija (lielveikalu tīkla “Maxima”pārstāvis Ivars Andiņš, “Latvijas Avīzes”žurnāliste Anda Hailova un Bulduru Dārzkopības vidusskolas pārstāve Ilze Briģe) izvēlēsies trīs radošākos risinājumus, kuru autori balvā katrs saņems “Maxima” dāvanu kartes 50 latu vērtībā. Labākās fotogrāfijas tiks publicētas laikrakstā “Latvijas Avīze”.

Konkursam iesūtītās bildes iespējams aplūkot:

Galerija Nr.1Galerija Nr.2, Galerija Nr.3, Galerija Nr.4


 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+