Mobilā versija
+4.2°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
29. jūnijs, 2015
Drukāt

Fotokonkurss skolēniem “Augi ienāk pilsētā”

Foto - Valdis SemjonovsFoto - Valdis Semjonovs

Latvijas Stādu audzētāju biedrība aicina Latvijas skolu 1.–12. klases audzēkņus piedalīties fotokonkursā “Augi ienāk pilsētā” un līdz 15. jūlijam mājaslapā www.draugiem.lv/darznica augšuplādēt pašu uzņemtās fotogrāfijas vai fotokolāžas.

Biedrības valdes priekšsēdētājs Andrejs Vītoliņš skaidro: – Augu fotokonkursu rīkojam jau ceturto gadu. Līdz šim mudinājām skolēnus ieraudzīt un iepazīt augus to tradicionālajā vidē – pļavās, laukos un piemājas dārzos. Šoreiz aicinām pievērsties augiem pilsētās, kur dažādus interesantus un skaistus augus var atrast mikrorajonu apstādījumos, namu pagalmos, balkonu, terašu iekārtojumos un citās negaidītās vietās.

Fotokonkursa uzvarētājus noteiks žūrijas vērtējums, kā arī skatītāju simpātiju balsojums internetā. Labāko darbu autori balvā saņems digitālo fotokameru vai dārzkopju komplektus. Konkursa nolikums pieejams: www.darznica.lv.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (68)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (5)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+