Mobilā versija
+3.9°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
29. jūnijs, 2015
Drukāt

Fotokonkurss skolēniem “Augi ienāk pilsētā”

Foto - Valdis SemjonovsFoto - Valdis Semjonovs

Latvijas Stādu audzētāju biedrība aicina Latvijas skolu 1.–12. klases audzēkņus piedalīties fotokonkursā “Augi ienāk pilsētā” un līdz 15. jūlijam mājaslapā www.draugiem.lv/darznica augšuplādēt pašu uzņemtās fotogrāfijas vai fotokolāžas.

Biedrības valdes priekšsēdētājs Andrejs Vītoliņš skaidro: – Augu fotokonkursu rīkojam jau ceturto gadu. Līdz šim mudinājām skolēnus ieraudzīt un iepazīt augus to tradicionālajā vidē – pļavās, laukos un piemājas dārzos. Šoreiz aicinām pievērsties augiem pilsētās, kur dažādus interesantus un skaistus augus var atrast mikrorajonu apstādījumos, namu pagalmos, balkonu, terašu iekārtojumos un citās negaidītās vietās.

Fotokonkursa uzvarētājus noteiks žūrijas vērtējums, kā arī skatītāju simpātiju balsojums internetā. Labāko darbu autori balvā saņems digitālo fotokameru vai dārzkopju komplektus. Konkursa nolikums pieejams: www.darznica.lv.

Pievienot komentāru

TV3: Eksprezidents Bērziņš un LU rektors Muižnieks ar aplausiem sveic filmu par Krimas aneksiju (45)Uz Rīgu šonedēļ bija atbraukusi Krievijas delegācija, ko vadīja Krievijas tirdzniecības un rūpniecības kamera. To uzņēma Rīgas mērs, zemkopības un arī ekonomikas ministrs, vēsta raidījums "Nekā personīga".
Draugiem Facebook Twitter Google+