Uncategorized

Fotopastaiga 0

FOTOPASTAIGA “GADSIMTS ĶEMERU NACIONĀLAJĀ PARKĀ”


L_Kemeri_100_gados_KONKURSA-1Atzīmējot Latvijas dabas aizsardzības sistēmas simtgadi un Ķemeru nacionālā parka 15. dzimšanas dienu, Dabas aizsardzības pārvalde, sanatorija Jantarnij bereg, atpūtas bāze Valguma Pasaule un Latvija Avīze aicina piedalīties fotopastaigā „Gadsimts Ķemeru nacionālajā parkā”. 

No 2012. gada 1.marta līdz 10.aprīlim gaidīsim fotogrāfijas par jūsu atpūtas mirkļiem Ķemeru nacionālajā parkā.

Ne velti konkursa nosaukumā ievīts vārds „gadsimts”, jo piedalīties aicināti gan tie cilvēki, kuri bijuši Ķemeru nacionālajā parkā pēdējo 15 gadu laikā, gan tie, kam saglabājušās fotogrāfijas no agrākiem laukiem par veselības uzlabošanas kūrēm Ķemeru vai Jaunķemeru kūrortos, atpūtas brīžiem Valguma ezera apkārtnē un citās vietās, ko šodien pazīstam kā Ķemeru nacionālā parka teritoriju.

Fotogrāfijām, lūdzu, pievienojiet īsu aprakstu par to, kas tajās atainots.

Mūsu mērķis – no iesūtītajiem darbiem izveidot fotoizstādi.

Interesantāko darbu autoriem balvas no konkursa atbalstītājiem par:

Senāko fotogrāfiju,
Unikālāko kadru,
Fotogrāfiju-pārsteigumu,
Neparastāko mirkli veselības uzlabošanas kūrēs,
Nofotogrāfētiem atpūtas mirkļiem dabā,
Smieklīgāko fotogrāfiju

Īpašā balva no Valguma pasaules – fotomirklis pansijā Āmarnieki, kas atradās tagadējās Valguma pasaules teritorijā pagājušā gadsimta 30. gados.

Fotopastaigas organizatori balvās dāvās atpūtu diviem cilvēkiem nedēļas nogalē sanatorijā Jantarnij bereg, veselības rituālu divām ģimenēm Baltijā pirmajā baskāju takā Valguma pasaulē, „Dienu ar rendžeru” kopā ar Dabas aizsardzības pārvaldes rendžeriem jeb inspektoriem un vērtīgas grāmatas no Latvijas Avīzes.

Konkursa darbus sūtiet uz e-pastu redakcija@la.lv ar norādi Fotopastaiga, vai arī papīra formātā, sūtot tās uz adresi Latvijas Avīzes redakcijas adresi Dzirnavu iela 21, Rīga, LV 1010.

 

LA.lv