×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.6°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
1. marts, 2012
Drukāt

Fotopastaiga «Gadsimts Ķemeru nacionālajā parkā»


kemeru-parks_16

Atzīmējot Latvijas dabas aizsardzības sistēmas simt gadus un Ķemeru nacionālā parka 15. dzimšanas dienu, Dabas aizsardzības pārvalde, sanatorija “Jantarnij bereg”, atpūtas bāze “Valguma pasaule” un “Latvijas Avīze” aicina piedalīties konkursā – fotopastaigā ”Gadsimts Ķemeru nacionālajā parkā”. 


 

No 2012. gada 1. marta līdz 10. aprīlim gaidīsim fotogrāfijas ar jūsu atpūtas mirkļiem Ķemeru nacionālajā parkā. Konkursa nosaukumā ievīts vārds “gadsimts”, jo piedalīties aicināti gan tie cilvēki, kuri bijuši Ķemeru nacionālajā parkā pēdējo 15 gadu laikā, gan tie, kam saglabājušās agrāko laiku fotogrāfijas no veselības uzlabošanas kūrēm Ķemeru vai Jaunķemeru kūrortos, atpūtas brīžiem Valguma ezera apkārtnē un citās vietās, ko šodien pazīstam kā Ķemeru nacionālā parka teritoriju.

Fotogrāfijām, lūdzu, pievienojiet īsu aprakstu par to, kas tajās atainots.

Mūsu mērķis – no iesūtītajiem darbiem izveidot fotoizstādi.

 

Interesantāko darbu autori saņems balvas no konkursa atbalstītājiem par:
Dunu_proceduras_16

senāko fotogrāfiju;

unikālāko kadru;

fotogrāfiju–pārsteigumu;

neparastāko mirkli veselības uzlabošanas kūrēs;

nofotografētiem atpūtas mirkļiem dabā;

smieklīgāko fotogrāfiju.

īpaša balva no “Valguma pasaules” – par fotomirkli pansijā “Āmarnieki”, kas atradās tagadējās “Valguma pasaules” teritorijā pagājušā gadsimta 30. gados.

 

Fotopastaigas organizatori balvās dāvās atpūtu diviem cilvēkiem nedēļas nogalē sanatorijā “Jantarnij bereg”, veselības rituālu divām ģimenēm Baltijā pirmajā baskāju takā “Valguma pasaulē”, “Dienu ar reindžeru” kopā ar Dabas aizsardzības pārvaldes reindžeriem jeb inspektoriem un vērtīgas grāmatas no “Latvijas Avīzes”.

 

Konkursa darbus sūtiet pa e-pastu redakcija@la.lv vai ilze.vanaga@daba.gov.lv ar norādi “Fotopastaiga” vai arī papīra formātā, sūtot tās uz “Latvijas Avīzes” redakciju Dzirnavu ielā 21, Rīga, LV-1010,
vai pēc adreses: “Meža māja”, Jūrmala, Ķemeri, LV-2012 ar norādi “Fotopastaiga”.

Plašāka informācija par konkursu – www.daba.gov.lv sadaļā “aktualitātes”.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+