×
Mobilā versija
Brīdinājums +12°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
26. septembris, 2012
Drukāt

Fotoradaru iegādes sarunu laikā, ceļus bez uzraudzības neatstās

Foto - LETAFoto - LETA

Pēc līguma laušanas ar fotoradaru uzstādītāju, kamēr tiks veikts mērierīču audits un vestas sarunas par radaru iegādi, ceļi bez uzraudzības netiks atstāti, trešdien intervijā Latvijas Televīzijā uzsvēra iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (Reformu partija).

“Divi mēneši ir maksimālais termiņš, Iekšlietu ministrija darīs visu, lai šis termiņš būtu iespējami īsāks, kurā nonākt pie slēdziena, vai mēs varam pirkt vai nevaram. Ja arī būs kāds pārtraukums, Valsts policija strādās pastiprinātā režīmā, nebūs tā, ka ceļus atstās bez pieskatījuma,” sacīja Kozlovskis.

Risinājums varētu būt atsevišķs līgums ar “Vitronic” līdz noslēdzas sarunas par mērierīču pārņemšanu. “Jautājums, cik komersants par to varētu saņemt naudas izteiksmē,” norādīja ministrs.

Premjers Valdis Dombrovskis (“Vienotība”) intervijā LNT trešdien sacīja, ka nauda radaru iegādei tiks meklēta šā gada valsts budžetā.

“Attiecībā uz līdzekļiem, pamatā būs runa par līdzekļu pārdali vēl šī gada valsts budžetā,” pavēstīja premjers.

Viņš sacīja, ka jaunu radaru pirkšana, saskaņā ar Iekšlietu ministrijas veikto izvērtējumu, izmaksātu dārgāk nekā valdības pieņemtais lēmums pārņemt jau uz ceļiem uzstādītās mērierīces.

Jau ziņots, ka otrdien valdība nolēma 28.septembrī lauzt līgumu ar fotoradaru uzstādītāju “V-Traffic” (iepriekš “Vitronic Baltica un Partneri”), bet valsts meklēs risinājumu, lai šos radarus atpirktu.

Runa ir par 57 esošo radaru iegādi no ražotāja – vācu kompānijas “Vitronic”. Fotoradaru iegādi IeM vērtēs divu mēnešu laikā.

Līgums tiek lauzts, jo kompānija nav spējusi izpildīt uzņemtās saistības.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+