Mobilā versija
-0.7°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
26. septembris, 2012
Drukāt

Fotoradaru iegādes sarunu laikā, ceļus bez uzraudzības neatstās

Foto - LETAFoto - LETA

Pēc līguma laušanas ar fotoradaru uzstādītāju, kamēr tiks veikts mērierīču audits un vestas sarunas par radaru iegādi, ceļi bez uzraudzības netiks atstāti, trešdien intervijā Latvijas Televīzijā uzsvēra iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (Reformu partija).

“Divi mēneši ir maksimālais termiņš, Iekšlietu ministrija darīs visu, lai šis termiņš būtu iespējami īsāks, kurā nonākt pie slēdziena, vai mēs varam pirkt vai nevaram. Ja arī būs kāds pārtraukums, Valsts policija strādās pastiprinātā režīmā, nebūs tā, ka ceļus atstās bez pieskatījuma,” sacīja Kozlovskis.

Risinājums varētu būt atsevišķs līgums ar “Vitronic” līdz noslēdzas sarunas par mērierīču pārņemšanu. “Jautājums, cik komersants par to varētu saņemt naudas izteiksmē,” norādīja ministrs.

Premjers Valdis Dombrovskis (“Vienotība”) intervijā LNT trešdien sacīja, ka nauda radaru iegādei tiks meklēta šā gada valsts budžetā.

“Attiecībā uz līdzekļiem, pamatā būs runa par līdzekļu pārdali vēl šī gada valsts budžetā,” pavēstīja premjers.

Viņš sacīja, ka jaunu radaru pirkšana, saskaņā ar Iekšlietu ministrijas veikto izvērtējumu, izmaksātu dārgāk nekā valdības pieņemtais lēmums pārņemt jau uz ceļiem uzstādītās mērierīces.

Jau ziņots, ka otrdien valdība nolēma 28.septembrī lauzt līgumu ar fotoradaru uzstādītāju “V-Traffic” (iepriekš “Vitronic Baltica un Partneri”), bet valsts meklēs risinājumu, lai šos radarus atpirktu.

Runa ir par 57 esošo radaru iegādi no ražotāja – vācu kompānijas “Vitronic”. Fotoradaru iegādi IeM vērtēs divu mēnešu laikā.

Līgums tiek lauzts, jo kompānija nav spējusi izpildīt uzņemtās saistības.

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+