Mobilā versija
+8.4°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
17. janvāris, 2013
Drukāt

Fotoradaru nedarbošanās satiksmes drošību nav pasliktinājusi

Foto - LETAFoto - LETA

Kopš svētdienas, kad nedarbojas privātā komersanta fotoradari, ceļu satiksmes drošība nav pasliktinājusies, aģentūrai LETA atzina Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas pārstāve Lita Juberte.

Tas saistāms ne tikai ar policijas pastiprināto darbu, bet arī sniegotajiem laika apstākļiem, kad satiksme ir lēnāka un daļa autovadītāju izvēlējušies pārvietoties ar sabiedrisko transportu, norādīja Juberte.

Jau ziņots, ka kopš svētdienas privātā komersanta “V-Traffic” (iepriekš “Vitronic Baltica un partneri”) fotoradari uz Latvijas ceļiem pārkāpumus vairs nefiksē. Tieši svētdien pa ilgākiem laikiem netika reģistrēts neviens cietušais.

Tikmēr policija ātruma ievērošanu turpina kontrolēt ar savām mērierīcēm un četriem savulaik iegādātiem fotoradariem. Pagājušā diennaktī policija sastādījusi 85 protokolus par ātruma pārsniegšanu.

“V-Traffic” un VP 12.oktobra vienošanās paredzēja, ka fotoradari atsāk darboties 13.oktobrī un darbojas līdz 31.decembrim, tomēr gan komersantam, gan policijai bija iespēja vienpusēji lauzt līgumu, otru pusi par to brīdinot desmit dienas iepriekš. Abas puses šo iespēju izmantoja.

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+