Mobilā versija
Brīdinājums +1.6°C
Antonija, Anta, Dzirkstīte
Trešdiena, 7. decembris, 2016
3. oktobris, 2012
Drukāt

Fotoradaru projekts izgāzās privātā partnera dēļ

Foto - LETAFoto - LETA

Fotoradaru projekts izgāzās privātā partnera dēļ, jo tas nepildīja līguma nosacījumus, šodien intervijā LNT raidījumam “900 sekundes” izteicās premjers Valdis Dombrovskis (V).

Dombrovskis norādīja, ka tagad valdība ir konceptuāli atbalstījusi fotoradaru atpirkšanu. Ja tas notiks, fotoradari darbosies tiešā valsts kontrolē un privātiem uzņēmumiem vairs netikšot uzticēti.

Premjers skaidroja – toreiz, kad tika lemts par fotoradaru projektu, valstij nav bijis lieku miljonu latu to iegādei, tāpēc piesaistīts privāts partneris. Valstij tas bijis izdevīgi, tomēr privātais partneris nepildījis līgumu, tāpēc izveidojusies pašreizējā situācija.

Jau vēstīts, ka 28.septembrī tika izbeigts līgums par fotoradariem starp Valsts policiju un komersantu “V-Traffic” (pirms tam – “Vitronic Baltica un partneri”). Tas nozīmē, ka komersanta radari joprojām var atrasties uz ceļiem, taču Valsts policijai par to fiksētajiem pārkāpumiem administratīvā pārkāpuma protokolus nenoformē.

Bija plānots, ka šīs nedēļas sākumā fotoradariem būtu jāatsāk darboties saskaņā ar pagaidu vienošanos, taču tā vēl jānoslēdz.

Iekšlietu ministrijai divu mēnešu laikā vērtēs iespēju atpirkt no Vācijas ražotāja ne vairāk kā 57 radarus, kas patlaban jau darbojas uz Latvijas ceļiem.

Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis iepriekš apgalvoja, ka šī summa būšot zem pieciem miljoniem latu.

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+