Mobilā versija
+2.2°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
18. septembris, 2012
Drukāt

Fotoradaru sodi “Vitronic” nesakārtoto saistību dēļ netiks atcelti

Foto - LETAFoto - LETA

Valsts policija aicina autovadītājus neļauties publiski paustajai maldinošajai informācijai par fotoradaru sodiem, kas it kā ir atcelti komersanta nenokārtoto būvsaistību dēļ.

Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļa aģentūru BNS informēja, ka šādi gadījumi nav bijuši.

Policija atgādina, ka pārkāpumu fiksē mērierīce ‒ tehniskais aparāts, kas atrodas fotoradara kastē, nevis kaste. Būvnoteikumu prasības attiecas uz kasti ‒ fizisko radara ietvaru ‒, un tam nav nekādas saistības ar mērierīci. Mērierīces atbilstību visiem līguma nosacījumiem pieņemšanas‒nodošanas procedūrā nosaka Valsts policija.

Jānošķir arī divas dažādas lietas ‒ radara pieņemšanas‒nodošanas procedūra un radara nodošana ekspluatācijā. Policija atbilstoši līgumā noteiktajam fotoradara pieņemšanas‒nodošanas procedūras laikā pārbauda mērierīci, un, ja viss atbilst mērierīces funkcionālajām prasībām, radars var sākt darboties.

Saskaņā ar līgumu tas, vai komersants nodod radaru atbilstoši būvnoteikumu prasībām, ir tikai komersanta atbildība. Šis faktors nekādā veidā neietekmē radara darbību vai mērījuma kvalitāti. Valsts policija pieņem mērierīces atbilstoši līgumā noteiktajām prasībām. Ja policija konkrēto radaru ir pieņēmusi, tas var sākt darboties.

Policija arī uzsver, ka nav bijis neviens gadījums, kad šādu iemeslu dēļ piemērotais sods būtu atcelts.

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+