Mobilā versija
-2.2°C
Baiba, Barbara, Barba
Sestdiena, 3. decembris, 2016
25. jūnijs, 2012
Drukāt

Fotoradaru uzstādīšanas darbi atkal iestrēguši

Foto - LETAFoto - LETA

Fotoradaru uzstādīšanas darbi atkal iestrēguši – mēneša laikā par to atbildīgā kompānija “Vitronic Baltica” nav uzstādījusi nevienu jaunu radaru, tādējādi apšaubot tās doto solījumu līdz septembrim uzstādīt visus 160 radarus, pirmdien vēsta laikraksts “Neatkarīgā”.

Laikraksts norāda, ka kopumā šobrīd uz Latvijas ceļiem darbojas 59 fotoradari, no kuriem 25 ir stacionārie.

Uzņēmumam “Vitronic Baltica” jau līdz 20.maijam vajadzēja uzstādīt 160 fotoradarus, no kuriem 100 ir ar mērierīcēm, bet pārējie 60 – mulāžas. Tā kā tas nebija izdarīts, Valsts policija (VP) sāka līguma laušanas procedūru un vienlaikus deva uzņēmuma laiku līdz septembrim novērst nepilnības un uzstādīt visus fotoradarus.

“VP, konstatējot, ka privātais partneris līgumsaistības atbils toši līguma nosacījumiem nav izpildījis, 2012.gada 20.janvārī uzsāka līguma laušanas procedūru, izsūtot pirmo brīdinājumu. Bet 24.maijā VP priekšnieks Ints Ķuzis uzņēmumam nosūtīja otro brīdinājumu, kas turpina janvārī iesākto līguma laušanas procedūru. Tas paredz, ka divu mēnešu laikā komersantam jānovērš trūkumi un jāizpilda līgumsaistības,» laikrakstam norādīja VP pārstāve Lita Juberte.

Pievienot komentāru

Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+