Mobilā versija
+3.0°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
25. jūnijs, 2012
Drukāt

Fotoradaru uzstādīšanas darbi atkal iestrēguši

Foto - LETAFoto - LETA

Fotoradaru uzstādīšanas darbi atkal iestrēguši – mēneša laikā par to atbildīgā kompānija “Vitronic Baltica” nav uzstādījusi nevienu jaunu radaru, tādējādi apšaubot tās doto solījumu līdz septembrim uzstādīt visus 160 radarus, pirmdien vēsta laikraksts “Neatkarīgā”.

Laikraksts norāda, ka kopumā šobrīd uz Latvijas ceļiem darbojas 59 fotoradari, no kuriem 25 ir stacionārie.

Uzņēmumam “Vitronic Baltica” jau līdz 20.maijam vajadzēja uzstādīt 160 fotoradarus, no kuriem 100 ir ar mērierīcēm, bet pārējie 60 – mulāžas. Tā kā tas nebija izdarīts, Valsts policija (VP) sāka līguma laušanas procedūru un vienlaikus deva uzņēmuma laiku līdz septembrim novērst nepilnības un uzstādīt visus fotoradarus.

“VP, konstatējot, ka privātais partneris līgumsaistības atbils toši līguma nosacījumiem nav izpildījis, 2012.gada 20.janvārī uzsāka līguma laušanas procedūru, izsūtot pirmo brīdinājumu. Bet 24.maijā VP priekšnieks Ints Ķuzis uzņēmumam nosūtīja otro brīdinājumu, kas turpina janvārī iesākto līguma laušanas procedūru. Tas paredz, ka divu mēnešu laikā komersantam jānovērš trūkumi un jāizpilda līgumsaistības,» laikrakstam norādīja VP pārstāve Lita Juberte.

Pievienot komentāru

Seši soļi drošai saziņai internetāPērn uzbrukumi digitālajā vidē pasaulē auguši par 38%, un iespējamība tikt apzagtam digitālajā vidē ir 20 reižu lielāka, nekā uz ielas. Lai pasargātu savus privātos un darba datus, Digitālās drošības alianse informatīvajā kampaņā “Mirklis pirms klik” atgādina drošības pamatlietas, ko ieteicams ievērot ikvienam interneta lietotājam.
Draugiem Facebook Twitter Google+