Mobilā versija
Brīdinājums +7.1°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
9. decembris, 2013
Drukāt

Fotoreportāža: “Dziedošajās ģimenēs” laurus plūc brāļi Riči

gimene10

LNT šova ”Dziedošās ģimenes” piektā jubilejas gada uzvarētāji ir brāļi Riči no Rīgas   – noskaidrojās otrās Adventes vakarā, 8.decembrī.

Uzvara tik viegli nemaz nenāca. Kādā no raidījumiem Riči tika izbalsoti, bet atpakaļ šovā iekļuva atgriešanās vakarā.

Arī pēc žūrijas vērtējuma fināla raidījumā pirmajā vietā ar 60 punktiem ierindojās ne Riči, bet Baumaņu ģimene no Aizkraukles. Finālā bez pastāvīgo žūriju – aktrisi Katrīni Pasternaku un dziedātāju Lauri Reiniku – šoreiz papildināja komponists Mārtiņš Brauns. Tomēr skatītāji lēma, ka  Baumaņu ģimene atstājama  trešajā vietā.

Otrā vieta gan pēc žūrijas, gan skatītāju balsojuma pienācās Aizgaļu ģimenei no Cēsīm. Jāpiebilst, ka žūrija Aizgaļu ģimeni bija novērtējusi ar tādu pašu punktu skaitu kā Riču ģimeni- piešķirot abām pa 58 punktiem.

Riču ģimene kā galveno balvu saņēma 5000 eiro. Finālā brāļi Riči izpildīja Raimonda Paula dziesmu ”Nekur nav tik labi kā mājās” un pasaules hītu ”Caruso.

Aizgaļu ģimene izpildīja Aigara Grāvera dziesmu ”Nāc”, kā arī ”Melanholiskais valsis”, kas iepriekš bija skanējusi latviešu komponistu vakarā.

Baumaņu ģimene izpildīja Fēliksa Ķiģeļa dziesmu ”Cerību laiks” un no kino un teātra nedēļas izvēlēto –  ”Vismīļā māte, Marija”.

Fināla raidījumā viesojās arī citi  šīs sezonas dalībnieki – Liepiņi, Reiņu ģimene, Uškāni, Ņikonovi, Laicāni, Eriņi, Milleri – Balandīni, kā arī dziedātāja Marija Naumova ar Martu Kristianu Kalniņu, brāļi Puncuļi un citi mākslinieki.

Atgādinām, ka šogad šova noteikumi tika mainīti. Pirmajā raidījumā startēja desmit ģimenes – debitantes. Sākot ar otro raidījumu, trim veiksmīgākajām pievienojās septiņas ģimenes no iepriekšējiem gadiem, to vidū arī brāļi Riči. No šī gada finālistiem tikai Aizgaļu ģimene šādā šovā bija piedalījusies pirmo reizi.

 

Pievienot komentāru

Patriotiskas jubilejas svinības ar "Sesto jūdzi"Atzīmējot piecpadsmit gadu jubileju, 28. oktobrī Ādažu kultūras centrā pie klausītājiem dodas visvairāk titulētā kantri grupa "Sestā jūdze" ar patriotisku noskaņu caurvītu Vislatvijas jubilejas koncerttūri "Man citas zemes nevajag".
"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+